×
Mobilā versija
Brīdinājums +6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
9. oktobris, 2012
Drukāt

Ko RTU studenti novēl savai augstskolai 150 gadu jubilejā?

Kristaps Šnitkus, studē elektroinženieriju 2. kursā: 
”Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) ir atbilstošākā studiju vieta manai profesijai. Augstu vērtēju studiju kvalitāti. Vienīgi varētu atjaunot laboratorijas. Jau tagad strādāju savā profesijā, tāpēc nešaubos, ka nākotnē būs darbs. Absolvējot RTU, būs vēl lielākas iespējas. Novēlu universitātei attīstīties un augt!”

 

 

Arnolds Stūrme, studē transportbūvi 1. kursā: 
”Universitātei novēlu dzīvot vēl 150 gadus! Izvēlēto profesiju var apgūt tikai RTU, tāpēc esmu šeit. Profesija ir ļoti perspektīva, tāpēc esmu pārliecināts, ka nākotnē darba netrūks.”

 

Liene Žukovska, studē būvniecību maģistrantūrā: 
”RTU esmu, pateicoties savam fizikas skolotājam. Ja ne viņš, es nepievērstos tehniskām lietām. Jau tagad strādāju savā profesijā, un vēl ir izaugsmes iespējas. Arī algas būvniecībā ir labas! Viss iet uz augšu! Novēlu universitātei tikt pasaules labāko augstskolu simtniekā!”

 

Arturs Uzols, studē transporta sistēmu inženieriju 4. kursā: 
”Uzskatu, ka Latvijai ir vajadzīgi inženieri, lai paceltu mūsu valsti augstākā līmenī. Uz nākotni skatos pozitīvi, pašlaik esmu praksē perspektīvā uzņēmumā, no Latvijas prom braukt netaisos. Universitātei novēlu spējīgus pasniedzējus un talantīgus studentus!”

 

Tatjana Gerasimova, studē materiālzinātni un lietišķo ķīmiju 2. kursā: 
”Izvēloties augstskolu, ilgi nespēju izšķirties starp RTU un Latvijas Universitāti. Tomēr daudzi man teica, ka Latvijas uzņēmumi RTU absolventus vērtē augstāk. Studiju kvalitāte patiešām ir laba. Pasniedzēji ir interesanti un māk aizraut. Novēlu universitātei studentus, kuri, pabeidzot mācības, nedodas uz ārzemēm, bet gan iegulda savas prasmes un zināšanas mūsu valsts nākotnē!”

 

Ņina Naumenkova, studē transportbūvi 1. kursā: 
”RTU ir vienīgā augstskola, kas sniedza iespēju apgūt man ļoti tīkamu profesiju. Uzskatu, ka mūsu augstskola ir iemantojusi labu reputāciju un studiju kvalitāte ir ļoti labā līmenī. Dzirdēju par RTU jauno projektu – celt jaunas fakultātes un apvienot tās. Novēlu, lai viss ieplānotais izdodas!”

 

Ģirts Porietis, studē materiālzinātni un lietišķo ķīmiju 2. kursā: 
”Man vienmēr ļoti patika ķīmija, tāpēc šobrīd mācos RTU. Patīk, ka šeit māca vairāk praktiski, nevis teorētiski. Studiju kvalitāte ir atkarīga no pasniedzēja – dažkārt gadās, ka viņi nav diez ko atsaucīgi un attieksme nav pretimnākoša. Tomēr karjeras iespējas pēc studijām RTU vērtēju kā labas, darbu varēs atrast daudzās nozarēs. Augstskolai novēlu visas fakultātes pārvietot uz Ķīpsalu un izveidot iecerēto studentu pilsētu! Vēlu, lai arī turpmākajos gados augstskolai netrūktu studentu!”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+