Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ko sēsi, to pļausi! Horoskopi 21.martam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Veiksmīgs brīdis tam, lai nosvērtu savus svaru kausus un iemācītos pieņemt kompromisus, kā arī apgūtu diplomātiju. Ja tu nespēsi, diena tev var izrādīties gana “ciets riekstiņš”. Lielu lomu šodien spēlēs sociālie apstākļi, daudz šodien ietekmēs ētiskās, estētiskās un juridiskās nianses. Piemērots laiks, lai dotos uz skaistumkopšanas salonu, dārglietu veikalu vai apmeklētu dažādus saviesīgus pasākumus.

Auns

Šī diena tavā dzīvē ieviesīs dažādas izmaiņas, it īpaši tas attiecas uz tiem Auniem, kas gadiem ilgi bauda pagātnes augļus: viss, ko tu iesēji (gan labais, gan sliktais), šodien būs jānopļauj.

Vērsis

Nav izslēgts, ka šodien tev nāksies pieņemt lēmumu, kas attiecas uz tavu privāto dzīvi. Paļaujies tikai pats uz sevi – draugi vai palīdzība tevi šodien pievils. Pacenties izbeigt strīdus ar radiniekiem vai tuviem cilvēkiem.

Dvīņi

Enerģijas tev šodien netrūkst, taču veiksmi tu varēsi sasniegt tikai ar nosacījumu, ka tu rēķināsies arī ar citu cilvēku viedokļiem un necentīsies kļūt par vienīgo līderi. Nospraud prioritātes, nosaki attiecības un drosmīgi dodies pie sava mērķa – tevi gaidīs veiksme.

Vēzis

Profesionālajā jomā tu šodien varēsi pakāpties pa karjeras kāpnēm. Tava kompetence, erudīcija un tēls pavērs tev vairākas durvis. Šodien piemērotākais uzvedības modelis – kompromiss, kas attiecas uz pilnīgi visām dzīves jomām.

Lauva

Šī diena simbolizē ienākumus. Savukārt tev pašam būs jāiemācās pieņemt noteiktus lēmumus. Iespējama profesionālā izaugsme. Dažu Lauvu ģimenēs gaidāms ģimenes pieaugums. Ja tu bērniņu vēl tikai plāno, šī ir ļoti piemērota diena mazuļa ieņemšanai.

Jaunava

Pasteidzies savu stāvokli nostiprināt dienas pirmajā pusē, jo vakara stundās situāciju ietekmēt tu nevarēsi. Tavas finanses šodien būs drošībā – pat tad, ja tu nolemsi iegādāties kaut ko neplānotu, tavu maciņu tas neapdraudēs.

Svari

Šodien draugu un kolēģu lokā tavs vārds izskanēs vairākkārt, turklāt labā nozīmē. Lai gan tev nav raksturīgas šaubas, kas attiecas uz finansēm un parasti tu labi zini, kā ar to rīkoties, šobrīd, tev nevajadzētu pievērsties finansiāliem darījumiem.

Skorpions

Iespējams, tu varēsi dabūt visu, pēc kā kāro. Taču tu to vari sabojāt ar savu augstprātību.

Strēlnieks

Šodien tev jābūt uzmanīgam, turklāt kā telpās, tā ārā. Nedodies pārgalvīgos braucienos vai pārgājienos, neizvēlies vēlās vakara stundās pastaigām vientuļas un neapdzīvotas vietas.

Mežāzis

Šī diena var kļūt par ļoti veiksmīgu tavā dzīvē. Tavs materiālais stāvoklis uzlabosies gluži dabiskā veidā. Iespējami negaidīti un ievērojami ieņēmumi.

Ūdensvīrs

Labvēlīga diena dvēseliskām lietām – vari doties uz baznīcu, svētnīcu vai jebkuru citu vietu, kas ļauj tev atgūt mieru un līdzsvaru par sevi. Turklāt tu vari ņemt līdzi ar bērnus. Otrajā dienas pusē laiku vari veltīt pastaigām svaigā gaisā.

Zivis

Jaunas iepazīšanās un kontakti izrādīsies ļoti noderīgi nākotnē. Iespējams, atjaunosi attiecības ar tālākiem radiniekiem. Būs veiksmīga diena pirkumiem. Nebaidies šodien pārkāpt mājas slieksni un iziet sabiedrībā – tevi gaida interesanta iepazīšanās.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Turies tālāk no priekšniecības un centies neiekļūt nepatikšanās! Horoskopi 22.augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šīs acis nevar aizmirst: 3 horoskopa zīmes, kas ar skatienu spēj nohipnotizēt
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien nav vēlams uzsākt jaunas attiecības! Horoskopi 21.augustam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Ekonomika
VIDEO: Alga līdz pat 10 000 eiro mēnesī. Sludinājumos atklāj, cik strauji uzlekušas algas Latvijā
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Slimnīca nāk klajā ar izmeklēšanā secināto par smagi piekauto krāslavieti, kurš mira slimnīcā
14 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Tas ir krājies gadus divus un vairāk.” Ozolnieki lūdz novirzīt lidmašīnu ceļus
8 stundas
LA
LA.LV
Sports
Samoilovs/Šmēdiņš sasniedz pusfinālu
9 stundas
LE
LETA
Dabā
Latvijai tuvojas anticiklona centrs. Jaunākā laika prognoze svētdienai
11 stundas