×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
6. augusts, 2015
Drukāt

Ko sievietes nožēlo, ka nav izdarījušas pirms laulībām

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Apprecēties vēlas gandrīz katra sieviete. Tas viss, protams, ir skaisti, bet šim pasākumam ir arī sava tumšā puse…

Sievietes atzīstas, ka viņas mazliet nožēlo par pirms kāzām nepaveikto vai to, kam nav ļāvušās.

‘’Es deviņus mēnešus esmu pavadījusi laulībā, bet man jau ir pāris nožēlas. Es nenožēloju savu partnera izvēli vai kopdzīvi, bet man ir nožēla par lietām, kuras es neizdarīju pirms laulībām,” tā atzīstas kāda sievietes. Un viņa nav tāda viena.

Es vēlos, kaut biežāk būtu nodarbojusies ar seksu

Es vēlos kaut es būtu bijusi atvērtāka dažādiem seksuāliem eksperimentiem, ļāvusies kaislībām, kas man būtu palīdzējis izprast savu ķermeni un seksualitāti. Es vēlos kaut es būtu izbaudījusi ļoti dažāda spektra seksuālos partnerus un iepazinusi viņu vēlmes, kas man būtu palīdzējis atklāt savējās. Es būtu kļuvusi brīvāka un pārliecinātāka par savu seksualitāti.

Es vēlos, kaut es būtu bijusi ilgāk viena (bez attiecībām)

Es sāku satikties ar savu pirmo puisi 15 gadu vecumā un kopš tā laika ir bijuši vairāki puiši ilgāku laika periodu, bet es nekad tā īsti neesmu bijusi viena. Kad man radās iespēja būt vienai, es to neizmantoju, jo regulāri gulēju ar savu iepriekšējo puisi, cerot, ka viņš sapratīs, ka palaidis vējā fantastisku sievieti. Tas nenotika, bet es nepārtraukti turpināju ap sevi pulcēt vīriešus, kā vien spēdama. Tā bija kļūda, jo nepavadīju laiku saprotot pati sevi.

Es vēlos, kaut es būtu mācījusies ārzemēs, vairāk ceļojusi un ļāvusies piedzīvojumiem

Kad es biju jaunāka, tad bija lērums ar iespējām redzēt pasauli, “izkāpt no savas komforta zonas”, doties pasaulē, kur acis rāda, bet es nekad neko tādu neizmantoju, jo biju attiecībās un tā laika puisis nevēlējās, lai dodos prom. Un pati, godīgi sakot, to vien gaidīju, lai viņš pasaka, ka nedrīkstu doties, jo pati nemaz nezināju un negribēju uzzināt, kā tas būtu – dzīvot bez vīrieša blakus.

Avots: huffingtonpost.com

zeltene

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+