×
Mobilā versija
+12.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
20. septembris, 2013
Drukāt

Ko sola šarmantie Svari? Mēneša veiksmes horoskops visām zīmēm

Gatis ŠļūkaGatis Šļūka

Saule caur Svaru zodiaka zvaigznāju iet no 22. septembra plkst. 23.44 līdz 23. oktobrim plkst. 9.10. 


 

Svaru zīmē dzimušie apkārtējo uzmanību piesaista ar savu šarmu un patīkamu ārieni. Ārēji nosvērti, optimistiski un gatavi sadarboties, toties iekšēji viņi bieži vien ir neizlēmīgi, nenoteikti un nelabprāt pieņem kardinālus lēmumus. Svaru zīmē dzimušie ir labi cilvēku raksturu pazinēji. Pēc dabas šā tipa cilvēki vairāk ir estēti, tāpēc viņiem svarīgi, lai apkārt valdītu tīrība, kārtība un cilvēciskas attiecības. Svariem patīk ceļot, apmeklēt kultūras pasākumus un radīt skaistas lietas ap sevi.

No 22. līdz 30. septembrim dzimušie ir gaisa stihijas Svari – viņi tiecas pēc cilvēkiem, kas spēj viņus pieņemt tādus, kādi tie ir. Gaisa stihijas Svari tiecas pēc tāda tipa partneriem, ar kuriem ir kopīgas intereses un mērķi, jo šajā zīmē dzimušiem ļoti svarīgi ir justies vajadzīgiem un līdzvērtīgiem. Viņi negrib būt kādam par nastu vai apgrūtinājumu.

No 1. līdz 10. oktobrim dzimušie ir ūdens stihijas Svari – šie cilvēki ir patiesi pret citiem un tāpēc cer sagaidīt to arī no apkārtējiem. Ļoti labi pazīst cilvēka dabu un prot atšķirt, kad cilvēks melo vai saka patiesību. Ūdens stihijas Svariem nepatīk negodīgie un neizlēmīgie. Šādi cilvēki viņus sadusmo, un tad šā tipa svari var kļūt ciniski un dzēlīgi savos izteicienos un attieksmē pret partneri. Aiz šķietami nenopietnās uzvedības bieži slēpjas kritisks vērotājs.

No 11. līdz 22. oktobrim dzimušie ir uguns stihijas Svari – tas norāda, ka šie cilvēki izvirza augstas prasības pret sevi un apkārtējiem. Viņi visu dzīvi cenšas pilnveidot savas zināšanas un prasmes, tāpēc tiecas pēc līdzīga tipa cilvēkiem. Labprāt ceļo, apmeklē kultūras pasākumus un piedalās labdarībā. Nepatīk cilvēki, kas meklē attaisnojumu savai neizdarībai, bet paši nav gatavi kritiski novērtēt savu rīcību.

Svaru ieteikumi Zodiaka zīmju pārstāvjiem

Auns

Auns gribēs nedaudz atpūsties un atvilkt elpu, pirms ķeras pie nākamajiem darbiem. Neskatoties uz jūtamu nogurumu, ieteicams koncentrēt spēkus un nepieciešamo paveikt oktobra pirmajā pusē. Saprātīgi jāplāno naudas tēriņi. Oktobra otrajā pusē nav ieteicams veikt darījumus vai slēgt līgumus, tāpēc jāieplāno laiks atpūtai, profesionālo iemaņu vai garīgās prakses pilnveidei.

Veiksmīgās dienas: 3, 9, 13,17, 19, 31. Neveiksmīgās dienas: 6, 14, 26, 27.

Vērsis

Vērsim veiksies darījumos. Uzmanība jāpievērš tam, lai finanšu un grāmatvedības dokumenti būtu noformēti atbilstoši likumā noteiktai kārtībai. Kļūdas un paviršības tuvākā nākotnē var radīt papildu izdevumus vai zaudējumus. Ieteicams vairāk laika pavadīt kopā ar ģimeni un tuviem cilvēkiem. Labvēlīgs laiks darba vides un apstākļu uzlabošanai.

Veiksmīgās dienas: 5, 6, 7, 20, 21, 26. Neveiksmīgās dienas: 10, 11, 24, 25.

Dvīņi

Dvīņi gribēs mīlēt un būt mīlēti, tāpēc ikdienā vairāk būs jūtams koķetums un rotaļīgums. Radoša pieeja iestrēgušu jautājumu risināšanā var būt rezultatīva. Oktobra otrajā pusē, slēdzot līgumus, veicot darījumus vai risinot aktuālus jautājumus, ieteicams būt tiešiem un konkrētiem. Nenopietna vai pavirša attieksme var radīt spriedzi un konfliktus gan personiskās, gan darījumu attiecībās.

Veiksmīgās dienas:: 1, 9, 17, 19, 23, 28. Neveiksmīgās dienas:: 5, 8, 11, 27.

Vēzis

Vēzis jutīs vieglu aizkaitinājumu un neapmierinātību ar ģimenes locekļu attieksmi un rīcību. Būs sajūta, ka katrs domā tikai par savām vajadzībām un ir Vēzi aizmirsuši. Ieteicams pievērst uzmanību pašsajūtai un veselības stāvoklim, it īpaši, ja ir mugurkaula, sirds, asinsrites un asinsspiediena traucējumi. Jāievēro likumi un jāatturas izaicināt likteni.

Veiksmīgās dienas:: 1, 3, 11, 15, 16, 30. Neveiksmīgās dienas:: 7, 14, 27, 28.

Lauva

Lauvai būs vajadzīga iztēle un radoša pieeja ikdienā veicamajiem darbiem. Viss plūst, un viss mainās, tāpēc jāiet laikam līdzi un jāizmanto jaunākie zinātnes sasniegumi, lai ieguldītie līdzekļi garantētu vēlamos panākumus. Ieteicams doties kādā pieredzes braucienā vai komandējumā. Oktobra otrajā pusē jāatturas no līgumu slēgšanas. Atpūtas brīžos ar radiniekiem vai kaimiņiem var izbraukt pie dabas piknikā.

Veiksmīgās dienas: 1, 13, 17, 27, 28, 31. Neveiksmīgās dienas: 9, 14, 15, 29.

Jaunava

Visur, kur Jaunavas zīmē dzimušajiem ir teikšana, būs kārtība, un tas ļaus mierīgāk uztvert apkārtējos notikumus. Toties tur, kur nāksies paļauties uz citu godaprātu un izdarību, var rasties spriedze. Ieteicams izvēlēties tādus darbus, kurus var veikt pats un nav jāsadarbojas. Vēlams izvairīties no konfliktiem ar cilvēkiem, kuriem patīk gausties par dzīvi un sabiedrību. Piemērots laiks kopīgiem pasākumiem ar draugiem.

Veiksmīgās dienas: 1, 2, 11, 12, 25, 30. Neveiksmīgās dienas: 4, 8, 14, 20.

Svari

Svari centīsies rudenīgajā laikā un noskaņojumā saskatīt saulaino pusi. Šobrīd jāpiepūlas, lai viss noritētu, kā plānots. Neko nedrīkst atstāt pašplūsmā. Piemērots laiks, lai izvērtētu un noteiktu tālākas rīcības plānu. Perioda sākumā būs jūtama spriedze, kas mazināsies oktobra otrajā pusē. Jānosaka prioritātes un enerģija jātērē tikai tām aktualitātēm, kas ir svarīgas šajā brīdī.

Veiksmīgās dienas: 4, 5, 17, 22, 24, 27. Neveiksmīgās dienas: 8, 12, 20, 21.

Skorpions

Skorpionam vairāk uzmanības jāpievērš savai pašsajūtai un veselībai. Pārpūle un enerģijas pārtēriņš var izraisīt saslimšanu. Ieteicams vitamīniem bagāts uzturs, vēlams atturēties no vēlajām vakariņām, kas var izraisīt miega traucējumus. Labvēlīgs periods, lai caurlūkotu dokumentus un pabeigtu iesāktus darbus, kas uz laiku bija atlikti malā.

Veiksmīgās dienas: 2, 3, 11, 20, 25, 29. Neveiksmīgās dienas: 8, 9, 22.

Strēlnieks

Strēlniekam visas lietas izdosies, un tas tiks novērtēts. Ja ir vēlme ko mainīt darba vidē, šis ir piemērots laiks. Var mainīt darbu, pakāpties pa karjeras kāpnēm vai prasīt algas pielikumu. Ja darba jomā viss apmierina, var atļauties sevi palutināt ar kādu sirdij tīkamu pasākumu kopā ar draugiem vai domubiedriem.

Veiksmīgās dienas: 4, 5, 22, 23, 27, 31. Neveiksmīgās dienas: 11, 12, 18, 26.

Mežāzis

Mežāzim galva būs pilna ar dažādām idejām un iecerēm. Vispirms gan rūpīgi jāizvērtē ieguldījumi un ieguvumi, jo kļūdas aprēķinos var radīt zaudējumus. Labāk turēties pie pārbaudītām vērtībām un jaunu ideju ieviešanu dzīvē atlikt uz vēlāku laiku. Nav ieteicams slēgt līgumus un veikt darījumus par lielām naudas summām.

Veiksmīgās dienas: 10, 11, 16, 17, 25, 30. Neveiksmīgās dienas: 8, 12, 21, 27.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs jutīs spriedzi darbā. Būs sajūta, ka tas, ko no Ūdensvīra prasa darbā un mājās, ir pāri viņa spēkiem. Lai mazinātu spriedzi un vienkāršāk tiktu galā ar pienākumiem, ieteicams konsultēties ar speciālistu vai sasaukt sapulci par darba pienākumu sadali un atbildību. Jābūt godīgiem pret sevi un citiem, jo negodīga rīcība vai meli tiks atklāti.

Veiksmīgās dienas: 1, 3, 9, 13, 27, 28. Neveiksmīgās dienas: 2, 8, 11, 26.

Zivis

Zivis baudīs agrākās darbības augļus. Aktuāls būs teiciens “ko sēsi, to pļausi”. Labvēlīgs laiks aktivitātēm un kultūras pasākumu apmeklēšanai kopā ar bērniem vai tuviem un mīļiem cilvēkiem. Jābūt piesardzīgiem, jo šajā laikā būs paaugstināts risks iegūt traumas, kam nepieciešama ambulatora ārstēšana vai ķirurģiska iejaukšanās.

Veiksmīgās dienas: 17, 19, 20, 21, 29, 30. Neveiksmīgās dienas: 4, 6, 8, 28.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+