×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. decembris, 2016
Drukāt

Ko studenti piedāvā “Jarmarkā” un kā ar cenām? (4)

Mākslas akadēmijas studentu darbu izstāde-gadatirgus "Jarmarka" Latvijas Mākslas akadēmijā.Mākslas akadēmijas studentu darbu izstāde-gadatirgus "Jarmarka" Latvijas Mākslas akadēmijā.

Foto - LETA

Ar saukli “Māksla=sirdslieta” atklāts jau četrpadsmitais topošo mākslinieku darbu gadatirgus “Jarmarka”.

Apskatei un iegādei šogad darbus iesnieguši vairāk nekā 350 Mākslas akadēmijas studenti – tie ir vairāk nekā 10 000 unikālas mākslas un dizaina vienības, tajā skaitā gleznas, grafika, tekstils, rotas, keramika, mode, kas radītas studiju procesā.

Turklāt ekspozīcija mainās ik dienu – katra nopirktā darba vietā, tiek izlikti jauni. Virknei šobrīd plaši zināmo mākslinieku tieši “Jarmarka” ir kalpojusi par atspēriena punktu ceļā uz mākslas mīļotāju atzinību.

Studenti cenu saviem darbiem nosaka paši. Turklāt neliela daļa no ienākumiem tiek ziedota Latvijas Mākslas akadēmijas un tai piederošo telpu restaurācijai un remonta darbiem. Līdz šim ir veikti restaurācijas darbi akadēmijas ēkā – aulā, koridoros un citās telpās, renovētas arī akadēmijai novēlētās gleznotāja Jāņa Kugas (1878–1969) mājas Ikšķilē.

Šogad “Jarmarkā” būs atrodami arī to jauno mākslinieku darbi, kas pavisam nesen tika izstādīti galerijās “Dashanzi 798 Art District” Pekinā un “Crous de Paris” Parīzē.

Izstāde-gadatirgus atvērta no 15. decembra līdz 30. decembrim. Tās darba laiks ir katru dienu no plkst. 11 līdz 20. 24., 25. un 26. decembrī – brīvdienas. Ieeja bez maksas.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Debīla kaku māksla un tikpat debīls pasākuma nosaukums.

  2. uzmālētie kropļi izlikti priekšplānā… vai nekrofīlija ?

  3. kāds kauns,ka latviešiem nav sava stingrā mugurkaula ,ka, pat studenti danco krievu kazačoka pavadījumā jarmorkā !
    vai tiešam latvietis/pat studenti/ nemāk atrast latvisku nosaukumu šādam pasākumam, vai obligāti jādejo pēc krievu garmoškas,ko?iCik ilgi tas vilksies?

Draugiem Facebook Twitter Google+