×
Mobilā versija
+14.0°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
12. februāris, 2014
Drukāt

Ko sūtīt uz Briseli (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Mūsu lasītājiem jautāju, vai viņi “Vienotībai” uzticētu pārstāvēt Latvijas intereses Eiropas Parlamentā, jo vēlēšanās partija startēs ar vērienīgu
sarakstu.

Māra Vikmane Jelgavā: “Valdis Dombrovskis ir pelnījis būt līderis ar pirmo numuru, jo viņa pašaizliedzīgais darbs premjera amatā ne tikai izvilka Latviju no krīzes, bet nostiprināja mūsu valsti kā pilnasinīgu Eiropas Savienības locekli. Viņam ir pilnīgi skaidrs, kas ir Latvijas interesēs un kas nav. V. Dombrovskis darbu noslēdza ar eiro ieviešanu, un viņam ir arī autoritāte starptautiskā mērogā. Kurš gan labāk var pārstāvēt valsti? Eiropas Parlamenta vēlēšanās pašlaik es balsotu tikai par “Vienotību” – nobriedušu un atbildīgu politisko spēku.”

Uldis Lapiņš Valmieras pagastā: “Es uz “Vienotības” kandidēšanu skatos ar dalītām jūtām. Pārāk daudz valstī ir noticis nepareizi, un atbildīga ir arī šī partija. Bet jāredz viss saraksts pilnībā un arī citi, lai pieņemtu kādu lēmumu. Vēl ir daudz laika.”

Uldis Hanzens, zemnieks Gulbenes novadā: “Vai “Vienotība” vienmēr ir aizstāvējusi Latvijas iedzīvotāju intereses Briselē? Diemžēl jāatbild negatīvi. Jā, Valdis Dombrovskis ilgi bijis valdības vadītājs un Latviju zināmā mērā ir izvedis no krīzes, bet par kādu cenu? Viņš tomēr ir bijis bieži neizlēmīgs. Drīzāk es skatos cerīgi uz Nacionālo apvienību, kas vienmēr ir atbalstījusi latvisku Latviju.”

Andris Survilo Rīgā: “No “Vienotības” es Briselē arī turpmāk gribētu redzēt Sandru Kalnieti, Inesi Vaideri un Krišjāni Kariņu, bet ne bijušo Ministru prezidentu Valdi Dombrovski. Lai viņš paliek Latvijā un paša acīm redz krīzes novēršanas sekas. Kad Grieķijai Eiropa dzēsa vienu parādu pēc otra, viņš pat neieminējās, ka arī Latvijai varētu ko no parāda samazināt. Briselē labprāt redzētu arī Baibu Broku no Nacionālās apvienības.”

Veronika Dorbe Rīgā: “Es gribētu redzēt “Vienotības” sarakstā Valdi Dombrovski, jo domāju, ka viņš un Artis Pabriks ir deputāta darbu Briselē pelnījuši. Valdi Dombrovski uzskatu par godīgu cilvēku, par patiesu mūsu valsts patriotu. Man šķiet, ka visi Eiropas Parlamenta deputāti no “Vienotības” strādā ļoti labi, tāpat arī Roberts Zīle no Nacionālās apvienības. Eiroparlamenta vēlēšanās varētu balsot arī par Einaru Repši, kura idejas bieži tiek nepelnīti nopulgotas.”

Uzziņa


No partijām “Vienotība” ir pirmā, kas nosaukusi kandidātus Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām. Sestdien “Vienotības” dome lems par galīgo partijas sarakstu.

EP saraksta līderis būs bijušais premjers Valdis Dombrovskis, bet kandidēs arī pašreizējie EP deputāti un plašs citu partijas biedru saraksts.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kalnieti Kariņu uz Briseli lai balso arī turpmāk par GEJIEM UN LESBIETĒM …. “tās noteikti ir Latvijas iedzīvotāju intereses”.

Draugiem Facebook Twitter Google+