×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
15. jūlijs, 2017
Drukāt

Ko tik neizdomā! Nu arī dāmas var čurāt stāvus (4)

Nedelas izgudrojums curashanai

Viena no dzīves lielajām netaisnībām ir tā, ka vīrieši bez problēmām var čurāt stāvus, savukārt dāmām tas ir diezgan apgrūtinoši. Par šīs netaisnības sekām ikviens var pārliecināties masu pasākumu laikā, salīdzinot rindas pie vīriešu un sieviešu tualetēm. Par laimi, šis “P–Mate” izgudrojums piedāvā vienkāršu un elegantu risinājumu, kā arī dāmas var pačurāt stāvus. Salokāmo kartona renīti iespējams nēsāt līdzi somiņā un izmantot vajadzības gadījumā. Izstrādājuma cena: 6 dolāri.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. varbūt ir vietas un nepieciešamība kur noder šāda veida inovācijas, bet tik un tā meitieši cisās, kā cisāja 😀

  2. Pasaule jau var visu ko izgudrot, bet ta vairs nebus meica , kas cura stavus. Aprac!!!!

  3. Var jau uzlabot tehnoloģijas. Bet mana vecmāmiņa /150 g.atpakaļ/ jau čurāja stāvus un nekas nebija jānēsā rokas somiņā – vienkārši biksēm bija atvere starp abām starām. Ērti /sevišķi šodienas ātrajam seksam/.

  4. Šis gadžets ir domāts rindu uz tualeti paātrināšanai. Ja podiņa lietošana tiek apvienota ar krāsošanos un padušu uzfrišināšanu , sarunu pa mobilo , efekts mazs. Turklāt – jānopērk, jānēsā līdzi , vai liksi somiņā jau lietotu , tātad padaudz jāpērk. Un tas viss tikai rūpēs par nākošo aiz tevis rindā? Kaut kā neticas, ka aizies topā. Cita lieta ir līdzļga šim , kas nodrošina strūklas precīzu trāpījumu burciņā utml. , kad sēdi autosastrēgumā. Kad auto nedrīkst pamest , jo noteikumi aizliedz. Jau gadus 10 nopērkams.

Draugiem Facebook Twitter Google+