Reklāmraksti

Ko Tu vari iegūt, mācoties tālmācībā?0

Publicitātes foto

Nekad nav par vēlu rast jaunus veidus, kā sasniegt savus mērķus, kas Tev patiešām ir svarīgi. Iespējams, Tu esi jaunā māmiņa vai tētis, kas dienas pavada, rūpējoties par mazuli? Varbūt lielāko daļu laika pavadi, attīstot savu karjeru? Esi devies uz ārzemēm un sapratis, ka beidzot pienācis brīdis to izdarīt – iegūt pamatskolas vai vidusskolas izglītību? Tagad tas ir tik vienkārši, kā nekad, it īpaši, ja mācies Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā!

Četras iespējas Tavai izaugsmei un labākai nākotnei

Lai ikvienam būtu iespēja sasniegt mērķi un iegūt vajadzīgās zināšanas un sertifikātu tālāku ideju īstenošanai, Rīgas 1. Tālmācības vidusskola piedāvā četras tālmācības izglītības programmas:

– Pamatizglītības otrā posma programma (7.–9. klase) – veidota ar moduļu sistēmu, kuras ietvaros katru mēnesi tiek apgūti trīs mācību priekšmeti un katrā no tiem jākārto viena ieskaite.

– Vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programma (10.-12. klase) – pieejami vispārizglītojošā virziena mācību priekšmeti.

– Vispārējās vidējās izglītības humanitārā un sociālā virziena programma (10.-12. klase) – sniedz iespēju plašāk un dziļāk mācīties sociālo zinātņu nozares un valodu priekšmetus.

– Vispārējā vidējās izglītības profesionāli orientētā virziena tālmācības programma – uzņēmējdarbība (10.-12. klase) – papildus vispārējās vidējās izglītības priekšmetiem tiek dota iespēja apgūt arī ar profesionālās karjeras izvēli un profesionālo ievirzi saistītus priekšmetus, piemēram, Uzņēmējdarbību, Grāmatvedības pamatus un Lietišķo etiķeti.

Papildus iepriekš minētajām programmām, Rīgas 1. Tālmācības vidusskola piedāvā arī profesionālās pilnveides programmas pedagogiem un interešu izglītības programmas ikvienam, kas vēlas papildināt savas zināšanas.

Galvenie ieguvumi, mācoties tālmācībā

– Vecumam, dzīvesvietai, nodarbošanās veidam un iepriekšējai izglītībai nav nozīmes – iegūsti pamatizglītību, vispārējo vai profesionālo vidējo izglītību jebkurā laikā un vietā.

– Studē mūsdienīgā veidā – izmanto datoru un citas viedierīces, lai mācītos, kā arī piekļūsti modernai un ērti lietojamai elektroniskajai mācību videi e-SKOLA, kur pieejamas video lekcijas, mācību materiāli, ieskaišu kārtošanas datumi un vērtējumi, skolas normatīvie akti, grupu un individuālo konsultāciju iespējas, kā arī dažādas citas ar tālmācību saistītas aktualitātes.

– Mācību procesā pieejami vairāk nekā 600 elektroniskie materiāli un videolekcijas – ietaupi naudu, nepērkot kaudzi dārgu mācību grāmatu, jo nepieciešamie materiāli un informācija pieejama elektroniskajā mācību vidē eSKOLA.

– Apvieno mācības ar citām nodarbēm – viena no būtiskām tālmācības priekšrocībām ir iespēja to apvienot ar darbu, hobijiem, ģimenes dzīvi un daudzām citām aktivitātēm, jo mācīties vari sev ērtā laikā un ritmā, pēc individuāli izveidota plāna.

– Saņem konsultācijas – zinoši un pretimnākoši skolotāji nepieciešamības gadījumā piedāvā gan grupu, gan individuālās konsultācijas tiešsaistē, lai labāk izprastu mācību vielu un palīdzētu gatavoties ieskaitēm.

– Mācies lētāk – Rīgas 1. Tālmācības vidusskola piedāvā iespēju apgūt pamatizglītību vai vidējo izglītību, garantējot zemāko mācību maksu. Audzēkņiem pieejamas arī mācību maksas atlaides.

– Apvieno 2 klases 1 gadā – atbilstoši MK noteikumiem Nr.591, p.46

– Sāc mācīties jebkurā brīdī – tālmācības iespējas vari izmantot jebkurā mēnesī, negaidot 1. septembri! Viss, kas Tev jāizdara – jāaizpilda pieteikums!

– Gūsti labākus rezultātus, pateicoties īpašai motivācijas programmai – “Mācies un pelni” ir unikāla tālmācības audzēkņu motivācijas programma, kuras ietvaros mācību procesa laikā tiek pelnīti punkti, kurus var apmainīt pret dažādām balvām, piemēram, dāvanu kartes mācību maksas segšanai, t-kreklus, krūzes un citus labumus.

– Izmanto bezmaksas Office365 – mācību laikā audzēkņiem tiek nodrošināta iespēja izmantot visas Office365 programmas. Pieejama arī digitālā bibliotēka “Lielvārds”.
Lai uzzinātu vairāk par to, kas ir tālmācība un ko Tev var piedāvāt Rīgas 1. Tālmācības vidusskola, ienāc R1tv.lv!

LA.lv