×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
28. novembris, 2014
Drukāt

Ko vēlas sievietes? Mačo tipa vīrieši vairs nav modē, sirdis iekaro vīrietis “Alfa Maigais” (2)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Šo noslēpumu tāda paša nosaukuma filmā izdevās uzzināt Mela Gibsona atveidotajam Nikam Māršalam, kurš bija tipisks Alfa tēviņš, tomēr atklāja arī savas maigās puses. Mūsdienās sievietes kā savus partnerus vēlas vīriešus, kas sevī iemieso gan mačo, gan maigā vīrieša īpašības jeb tā saucamos “Alfa Maigos”, raksta Vācijas dzīvesstila žurnāls “ICON”. Tā vietā, lai par to raizētos, vīrieši sieviešu jaunās prasības var izmantot kā savu iespēju.

Pretstati vairs nav modē

Pēc supermačo laikiem, kuros Vācijā valdīja dziedātājs Dīters Bolens un aktieris Heiners Lauterbahs un maigo vīriešu “pretkustības” ar vīriešiem, kā vācu aktieri Veins Kārpendeils un Sebastiāns Deile vai britu mūziķis Džeimss Blānts, un kuru labākās dienas, ir jau aiz muguras, sieviešu sirdis iekaro jauna vīriešu suga: “Alfa Maigais” (Alpha – Softy – no angļu val.).

Šis jēdziens ilgi rēgojās kā labākais variants abu dzimumu pasaulē, taču, ja savelk kopā tā būtību, tad kļūst skaidrs, kas bijis skaidrs vienmēr – sievietes vienkārši vēlas visu vienā vīrietī.

Vācijas iepazīšanās portāla “ElitePartner” veiktais pētījums liecina, ka 88 procenti no sievietēm vīrietī saskata labāko no abām pasaulēm – Maigā kosmosu un Alfas arēnu. Viņas meklē uz karjeru orientētu apgādnieku ar ģimeniskām īpašībām, kaislīgu mīlnieku, kas ir uzticams un orientētu darītāju, kas domā par attiecību gadadienu.

Arī cita Vācijas iepazīšanās portāla “Parship” aptauja, kurā tika aptaujātas brīvas sievietes, liecina, ka “ekstrēmisti” vairs nav sieviešu modē.

Mačo tipa vīriešus par pievilcīgiem uzskata vien viens procents aptaujāto sieviešu, bet jūtīgus vīriešus – sieviešu izpratējus – tikmēr sev vēlas seši procenti sieviešu. Vairāk nekā puse no sievietēm – vecumā no 18 līdz 69 gadiem piekrīt šai devīzei: “Es sapņoju par čali, kam ir abas puses – viņš ir gan skarbs, gan maigs.”

“Vēl, kaut kas?” varētu padomāt daudzi vīrieši, ka sievietes “vēlas “izvilkt” labāko no viņiem, un to viņas ļoti labprāt arī darītu”. Izdevums norāda, ka tas, kas pirmajā mirklī šķiet iluzors ideāls, tomēr kļūst par realitāti.

Starp tetovējumiem un kucēniem

ASV žurnāls “People” par “seksīgāko dzīvo vīrieti pasaulē” šogad pasludināja austrāliešu aktieri Krisu Hemsvortu. Ķermeņa ziņā viņš ir īsts vecis – muskuļots un 1,90 m garš, un tādēļ spēlē tieši tādus prototipus kā muskuļkalnu Toru, kas ir viņa firmas zīme.

Privātajā dzīvē viņš ir gādīgs tēvs, kurš ir precējies četrus gadus un kam ir trīs bērni. Viņš maina saviem bērniem autiņus un mazos arī mazgā. Tas ir tas pats, ko sievietes vēlas un mūsdienās uzskata par “seksīgu”.

Pagājušā gada “People” seksīgāko dzīvo vīriešu sarakstā bija kantrimūzikas dziedātājs Lūks Braiens, aktieri Džastins Timberleiks un dziedātājs, populārās grupas “Maroon 5” līderis Ādams Levins.

Tie tāpat ir vīriešu tipi, kas sevī iemieso maigu skarbumu – ir īsti veči, taču ļaujas arī vājībām un emocijām. Ādams Levins bija ievietojis sociālajos tīklos attēlus, kurā redzama viņa labi trenētā ķermeņa augšdaļa ar tetovējumiem, bet vēlāk viņš parādījās sarunu šovos samīļojot kucēnus.

“Pārmaiņas sabiedrībā un sieviešu prasību izmaiņas pieprasa no stiprā dzimuma daudz vairāk,” skaidro psiholoģe Līza Fišbaha no “Elite Partner”. “Daudziem vīriešiem tas ir ieguvums līdzās tipiski vīrišķām uzvedības iezīmēm parādīt arī savas emocionāli jutīgākās personības puses.”

Līdz ar streotipisko normu palaišanu vaļā, modernajam vīrietim tagad ir iespēja, “sērfot” starp veco un jauno pasauli. Jācer, ka kungi spēs ieturēt līdzsvaru uz šī svārstīgā “Alfa Maigā” viļņa un no gaidām nomākti, vienā vai otrā pusē nekritīs ūdenī, raksta ICON.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Alfa Maigais – ideaala kombinaacija! 🙂

  2. Kārtējais zilo mēdiju melu triks-viss uzskatos ir kā bijis, jo 1-2% slimo nespēj ietekmēt normālu sieviešu viedokli,kuru ar visiem uzpirktajiem masu mēdijiem vēl 100 gadus nevarēs tik viegli sačakarēt, jo pat deformētajā Nīderlandē nicīgi tauta izsakās par mīkstajiem

Draugiem Facebook Twitter Google+