Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
3. februāris, 2014
Drukāt

Koalīcija atbalsta ideju būvniecības sakārtošanu uzticēt atsevišķai Saeimas apakškomisijai (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Koalīcija šodien konceptuāli atbalstījusi priekšlikumu būvniecības jomas sakārtošanu uzticēt atsevišķai Saeimas apakškomisijai, pēc koalīcijas padomes sēdes sacīja Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (V) vietas izpildītājs, satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

Neesot gan vēl izlemts, vai tiks veidota atsevišķa apakškomisija vai paplašinātas Mājokļa jautājumu apakškomisijas pilnvaras, vai arī rasts kāds cits tehnisks risinājums.

Reformu partija (RP) apņēmusies precizēt būvniecības jomas sakārtošanai veidojamās apakškomisijas uzdevumus, žurnālistiem norādīja Matīss, kurš šodien vadīja koalīcijas padomes sēdi. RP to apņēmusies darīt, jo tās pārraudzībā esošās Ekonomikas ministrijas kompetencē ir būvniecības joma.

RP attiecīgie priekšlikumi būs jāiesniedz koalīcijas padomē pēc nedēļas, piebilda Matīss.

Kā ziņots, Saeimas deputāte Inese Aizstrauta (ZZS) rosinājusi būvniecības nozares normatīvo aktu sakārtošanu uzticēt atsevišķai Saeimas apakškomisijai, lai panāktu, ka iedzīvotāji var izmantot drošas ēkas un tiltus, apliecināja politiķe.

Deputāte iepriekš norādīja, ka vēl jāapspriež, vai paplašināt Mājokļa jautājumu apakškomisijas pilnvaras vai arī veidot speciālu šiem būvniecības jautājumiem veltītu apakškomisiju. Aizstrauta nezina, vai visus nepieciešamos grozījumus būs iespējams pieņemt 11.Saeimas darbības laikā, jo tas būs atkarīgs no darba procesa.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Elegants virsraksts, bet laikam jau veltīgas cerības, ka “ideju būvniecību” sakārtos īpaša komisija…

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+