×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
7. novembris, 2016
Drukāt

Koalīcija atbalstīs Cīrules apstiprināšanu VID vadītāja amatā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

VID vadītāja Ilze Cīrule

Valdošā koalīcija ir vienojusies Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amatam atbalstīt Ilzes Cīrules kandidatūru, – par to šodien pēc koalīcijas padomes sēdes žurnālistus informēja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS), “Vienotības” priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns un nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK līdzpriekšsēdētājs Gaidis Bērziņš.

Koalīcijas partijas šodien arī atsevišķi tikās ar Cīruli.

Par kandidātes apstiprināšanu šajā amatā 8.novembrī spriedīs valdība.

Kā ziņots, finanšu ministres Danas Reiznieces-Ozolas (ZZS) izveidotā VID ģenerāldirektora amata pretendentu vērtēšanas komisija pieņēma lēmumu ieteikt finanšu ministrei pretendenti Cīruli virzīt iecelšanai VID ģenerāldirektora amatā.

Finanšu ministrija uzskata, ka Cīrule ir pretendente, kas vislabāk atbilst VID ģenerāldirektora amata aprakstā izvirzītajām prasībām, ieguvusi visaugstāko vērtējumu pretendentu vērtēšanas mutiskajā daļā un vadības kompetenču novērtēšanā.

Cīrule ir beigusi Rīgas Politehnisko institūta (tagad Rīgas Tehniskā universitāte) Arhitektūras fakultāti, bet 2003.gadā ieguvusi Rīgas Biznesa institūta maģistra diplomu.

Cīrulei ir maģistra grāds uzņēmumu un organizācijas vadīšanā. CV liecina, ka viņa augstā līmenī pārvalda angļu un krievu valodu, kā arī pamata līmenī – vācu un norvēģu valodu.

2001.gadā Cīrule tika ievēlēta apdrošināšanas AS “Balta” valdes locekļa amatā, bet 2003.gadā kļuva par šī uzņēmuma viceprezidenti. 2005.gadā viņa aizgājusi no darba “Baltā”, savukārt 2006.gadā sāka strādāt AS “Parekss apdrošināšanas kompānija” Pārdošanas attīstības daļas vadītājas amatā. “Parekss apdrošināšanas kompānijai” mainot īpašnieku un pārtopot par “Gjensidige Baltic”, Cīrule kļuva par “Gjensidige Baltic” Pārdošanas attīstības daļas vadītāju. Kā liecina ieraksts viņas profilā vietnē “LinkedIn”, kopš 2012.gada viņa bija “Gjensidige Baltic” Finanšu daļas vadītāja.

Kā liecina “Firmas.lv” dati, Cīrule ir arī 1994.gadā dibinātās finanšu investīciju AS “Bastions ZS” padomes locekle un vismaz savulaik bijusi šī uzņēmuma kapitāldaļu īpašniece.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    TV raidījumā biju viņas atbalstītājs. Īsti nezinu kāpēc, bet man šķita, ka kundze irar progresīvu un skaidru skatu , bet…. Pastāv tāds fenomens kā vadītāja talants un SPĒJA iet pret straumi, lauzt iesīkstējušos kārtību, atrast domubiedrus cīņai par mērķu sasniegšanu. Un te ne viss ir “desmitniekā”. Ar “Baltu” kundze pārtrauca darba attiecības tieši tādēļ, ka NESPĒJA tur veikt līdzīga rakstura reformas un neprata komunicēt ar padotiem. Vai līdzīgi nebija nākošajā firmā? Ja tā, tad kāds pamats domai, ka VIDā šīs reformas, kuras ir daudz nopietnākas un ar lielāku pretestību kā no pašiem tā no ieinteresētiem, izdosies? Tu vari iegūt neskaitāmus “maģistrus” vadīšanā, bet vadīt – tā ir Dieva dāvana un ne katram tas ir dots! Piemēram, mūsu Ozo, cilvēks bez diploma, bet viņš ir īsts cīņā saucējs! Tas tikai apliecina manu vārdu pareizību, To gadiem pierādīja arī vairāki slavenie kolchozu (kā gan nav kauna ko tādu atcerēties!) priekšsēdētāji (daži arī bez augstām skolām) tajos laikos un daži uzņēmēji šodien. Spilgts pretstats viņiem ir nederīgu zinību doktors “Dzintarā”, Rīgas mērs vai RS vadītājs. Reformas veic cilvēks ar nelokāmu raksturu, skaidru mērķi, prasmi izvēlēties pareizu komandu un māku ļaut tai strādāt kopējas lietas labā.
    Lai kundzei veicas! Tas ir mūsu visu(?) interesēs!

Draugiem Facebook Twitter Google+