Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
31. marts, 2014
Drukāt

Koalīcijā vienojas ātrāk ieviest kriminālatbildību par legālo narkotiku tirgošanu (1)

Reids pa legālajo narkotiku tirdzniecīnbas vietām

Plakāti pie ''legālo narkotiku'' tirdzniecības vietas Marijas ielā kampaņas pret ''legālajām narkotikām'' laikā.

Koalīcijas partijas ir vienisprātis, ka pēc iespējas ātrāk jāpiemēro kriminālatbildība par tā dēvēto legālo narkotiku tirgošanu, pirmdien pēc valdību veidojošo partiju sanāksmes žurnālistiem sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma (“Vienotība”).

“Visas koalīcijas partijas ir vienisprātis, ka ātrāk jāsakārto likumdošana, lai būtu kriminālatbildība par psihotropo vielu tirgošanu,” viņa teica.

Saeima ceturtdien konceptuāli atbalstīja grozījumus likumā par narkotisko un psihotropo vielu un zāļu likumīgās aprites kārtību. Grozījumi paredz ieviest universālu sintezētu psihoaktīvu vielu definīciju un šo vielu sertifikāciju, paredzot kriminālatbildību par šīs kārtības neievērošanu.

Iepriekš jau ziņots, ka mediķu palīdzība pēc nezināmas izcelsmes psihoaktīvo vielu lietošanas pēdējā laikā nepieciešama arvien vairāk jauniešiem. Izskanējis, ka no legālo narkotiku lietošanas Rīgā, iespējams, miris 18 gadu vecs jaunietis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ledus ir sakustējies, vēlu veiksmi , citādi visa jaunatne aizies bojā ar SPAISU, tās ir šausmas

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (21)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+