×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
17. oktobris, 2014
Drukāt

Koalīcijas partneri nespēj vienoties, kam tiks VARAM vadība (14)

Foto: LETAFoto: LETA

Par jaunās valdības sastāvu vēl nav skaidrības, jo koalīcijas partneri nespēj vienoties par to, kam pienākas vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra portfelis, aģentūru BNS informēja Nacionālās apvienības (NA) pārstāvis Roberts Zīle.

Viņš pauda, ka gan NA, gan Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) vēlas vadīt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM).

“VARAM pārraudzību ļoti vēlas ZZS, taču uzskatām, ka ir izdarīts pietiekami daudz, lai mēs arī turpmāk varētu saglabāt šo amatu,” sacīja Zīle.

Politiķis arī pauda cerību, ka domstarpības par šo jautājumu izdosies atrisināt, negaidot pirmdienu, kad ir paredzētas nākamās NA, ZZS un “Vienotības” sarunas par jaunās valdības veidošanu.

Gadījumā, ja VARAM arī turpmāk paliks NA pārziņā, šīs ministrijas vadītāja amatam, atbilstoši Zīles teiktajam, tiks virzīts kādreizējais satiksmes un ekonomikas ministrs Kaspars Gerhards.

Jau ziņots, ka koalīciju veidojošās partijas – “Vienotība”, ZZS un Nacionālā apvienība NA – piektdien atkal nav vienojušās par jaunās valdības sastāvu.

Plānots, ka partiju sarunas atsāksies pirmdien, 20.oktobrī, plkst.9 “Vienotības” Saeimas frakcijas telpās.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Paldies.Nevajag!

 2. Vai tad nav redzams? ZZS komandē Lembergs un viņam VARAM ir ļori vajadzīga… Tāpat Satiksmes ministrija, kur vislabāk var visās padomēs ielikt Ventspils civēkus…

 3. beidzot ieviest “Visu Latvijai” rosināto samazinato PVN likmi pārtikai?

 4. Kur te ir domāts par valsts interesēm,iedzīvotāju interesēm?

 5. Tikai ne tēvzemiešu nomenklatūras stagnātu Gerhardu!

 6. Lūdzu! Tikai ne ZZS!!!!!

 7. Tas laikam jāsaprot tā, ka VARAM rīcībā būs iespaidīgas naudas summas, un Vienotība negrib pieļaut, ka to kontrolētu nevis pati Vienotība, bet kāds cits.

 8. VARAM jādod Reģionu partijai, būs pēc profila.

 9. 1.NA soliņš ir tik īss!
  2.Nevienam no viņiem nerūp vides aizsardzība, bet gan ES naudas dalīšana savējiem.
  NOŽĒLOJAMI

 10. VARAM un Satiksmes ministrija būs ZZS

 11. Tikai ne Daugavas racējam Kasparam Gerhardam! “Staļinisko Daugavas kaskādes projektu,apvienojumā ar murgaino Krievijas impērijas sapni par militāro kanālu no Melnās jūras līdz Ķīšezeram neviena atbildīga amatpersona neuzdrošinājās izvērtēt nopietni.Būtisks lūzums oficiālajā attieksmē notika pavisam nesen 2010.gada 4.martā,kad Latvijas Republikas satiksmes ministrs Kaspars Gerhards parakstīja rīkojumu izveidot darba grupu “Latvijas un Baltkrievijas sadarbība,izmantojot Daugavu transporta pakalpojumu sniegšanai”.
  Skat.Dainis Īvāns”Pieci kaķi sadomāja putru vārīt vakarā”,Vides Vēstis,2010.gada 5.jūnijs.

 12. Tad, kad viss būs saskaņots ar galveno personu Latvijas valstī – Lembergu, tad būs arī zaļā gaisma un viss notiks.

 13. “VARAM pārraudzību ļoti vēlas ZZS, …
  ___________
  A kā tad savādāk, mazais napoleons takš naudu grib raust, jo viņam, redz, parmaz – “nespēj” apmaksāt Tiesas izdevumus!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+