×
Mobilā versija
Brīdinājums -6.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Otrdiena, 20. februāris, 2018
10. jūnijs, 2016
Drukāt

Koba Jass kāzas svin ar slavenu pašmāju un Krievijas zvaigžņu piedalīšanos (plus foto) (1)

foto no K. Jasa personiskā arhīvafoto no K. Jasa personiskā arhīva

Latvijas hokejists Koba Jass sestdien Jūrmalā mija gredzenus ar draudzeni Vitāliju Muhinu. Kāzu svinībās restorānā “36. līnija” piedalījās 210 viesi, kurus izklaidēja gan pazīstami pašmāju mūziķi, gan populārais Krievijas komiķis Aleksandrs Reva.

“Nolēmām, ka tagad sarakstīsimies, bet laulāsimies pēc gada baznīcā Gruzijā, kur mani kristīja un dzīvo daudzi radi. Vairāki arī šoreiz bija ieradušies Latvijā,” stāsta 26 gadus vecais Koba Jass. Viņa izredzētā ir 20 gadus vecā Vitālija, mākslinieciska meitene, kurai patīk gleznot un spēlēt klavieres, bet šobrīd viņa Latvijas Universitātē apgūst vadību zinības. Skolas laikā deviņus gadus trenējusies peldēšanā.

“Vitālija ir manas māsīcas draudzene, iepazināmies pirms četriem gadiem Jūrmalā un no tā laika esam kopā. Izrādījās, ka esam mācījušies vienā skolā – Rīgas Angļu ģimnāzijā, bet tad es viņu nepazinu – kad biju 6. klasē, Vitālija – 1. Mums ir radnieciska dvēseles saikne, manās acīs viņa ir visskaistākā, ļoti atbalsta un tic man. Bildināju pagājušajā vasarā jūras malā, devos arī pie viņas vecākiem pēc svētības. Abi esam audzināti stingrā garā, līdz ar to bija jāievēro visas tradīcijas,” atzīst Koba. “Pēc tam pamazām sākām domāt, kādu gribam šo dienu. Grūti gāja, jo kāzas lielas, bet tagad saprotam, ka bija tā vērts.”

Vedējtēvs bija bijušais hokejists, Kobas onkulis Mareks Jass, bet vedējmāte – Vitālijas labākā draudzene Valērija. Sveicēju vidū bija arī daudzi pazīstami hokejisti – Ronalds Ķēniņš, Oskars Bārtulis, Gunārs Skvorcovs, Miks Indrašis, Maksims Širokovs, Aleksandrs Ņiživijs, Vitālijs Pavlovs, Māris Jass un citi. Koba ir pateicīgs visiem, kas bija ar viņiem kopā šajā īpašajā dienā. Publiku īpašu aizkustinājuši video, ko jaunais pāris bija sagatavojis vecākiem, bet vecāki – jaunajam pārim. “Visi zālē raudāja,” norāda Koba.

Viesus izklaidējuši mūziķi Intars Busulis un Jānis Stībelis, kā arī populārais Krievijas komiķis Aleksandrs Reva. “Neviens nezināja, ka viņš būs, tas tika glabāts noslēpumā. Revas uzaicināšana vairāk bija sievas vecāku iniciatīva. Mums viesu vidū bija daudzu nāciju cilvēki, katram sava mentalitāte, tradīcijas. Sākumā bija mazliet stīva atmosfēra, bet Reva visus atraisīja,” norāda Jass, piebilstot, ka svinības dabā turpinājušās arī svētdien.

“Tagad ir daudz lielāka atbildība pret visu, ko daru, jādomā par mums abiem un jāpieņem svarīgi lēmumi cienot mūsu abu intereses,” pirmās sajūtas esot vīra statusā atklāj Koba Jass.

Nākamnedēļ Koba ar Vitāliju dosies kāzu ceļojumā uz Horvātiju un Itāliju, bet pēc tam atsāksies grūtais posms – gatavošanās jaunajai sezonai, uzbrucējs jau ieplānojis treniņus Slovākijā. Uzbrucējs cer, ka tiks uzaicināts uz Rīgas “Dinamo” nometni, bet, ja no pašmāju kluba intereses nebūs, tad gribētu turpināt karjeru Čehijā vai Slovākijā, kur pavadītas vairākas iepriekšējās sezonas.

Koba Jass Latvijas izlasē aizvadījis 50 spēles (trīs vārti un trīs piespēles), piedalījies četros pasaules čempionātos un Soču olimpiskajās spēlēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Draugiem Facebook Twitter Google+