×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
3. februāris, 2012
Drukāt

Kobeina un Lovas meita: Mātes narkotiku atkarība nogalināja manus mājdzīvniekus

lova_kortnija

Kurta Kobeina un Kortnijas Lovas meita Frensisa Bīna Kobeina apgalvo, ka mātes narkotiku atkarība prasījusi divu viņas mājdzīvnieku dzīvību, ziņo britu mūzikas žurnāls “NME”.

Maera Rošana izdotajā e-grāmatā “Kortnija atzīstas” izklāstīti 2009.gada tiesas dokumenti, kuros Frensisa Bīna pieprasa orderi, kas mātei neļautu viņai tuvoties. Kā pamatojumu viņa minējusi mātes problēmas ar narkotikām.

Frensisa Bīna, kura šobrīd ir 19 gadus veca, apgalvoja, ka viņas kaķis miris pēc tam, kad sapinies Lovas mantās – sīkumu kaudzēs, dokumentu kastēs un audumu grēdās, kā arī viņas suns nomiris pēc nejaušas dziedātājas miega zāļu norīšanas.

“Viņa lietojusi narkotikas, cik sen vien to spēju atcerēties. Viņa burtiski dzīvo no “Xanax”, “Adderall”, “Sonata”, “Abilify”, cukura un cigaretēm. Viņa ēd reti. Bieži aizmieg smēķējot, un es visu laiku baidos, ka viņa varētu izraisīt ugunsgrēku (ko viņa jau ir izdarījusi vismaz trīs reizes), kas varētu apdraudēt mūsu dzīvības,” Frensisa Bīna rakstījusi tiesai.

Savukārt Lova intervijā, kas notikusi tajā pašā laikā, kad tiesa, apgalvo, ka kreka smēķēšana uzlabojusi viņas spējas matemātikas uzdevumu risināšanā. “Man nekad nav padevušies skaitļi, bet, lietojot kreku, es varēju rēķināt ļoti, ļoti labi,” viņa atklājusi intervijā. “Es kļuvu par matemātikas ģēniju.”

Taču šobrīd Lova apgalvo, ka ir labojusies. “Esmu tīra. Jūtos lieliski. Man raksturam piemīt daži trūkumi, taču neesmu mele. Man ir laba sirds,” norāda Lova.

“Nekad neesmu apgalvojusi, ka varu kādam būt par paraugu. Es neesmu Māte Terēze. Es tikai cenšos izdzīvot,” pauž Lova.

Pagājušogad Lova parakstījusi līgumu par savu memuāru rakstīšanu. Domājams, ka grāmata izskaidros jautājumus, kas saistīti ar viņas laulību ar grupas “Nirvana” solistu Kobeinu, viņas rokzvaigznes un aktrises karjeru un attiecībām ar citām zvaigznēm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+