×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
23. janvāris, 2015
Drukāt

Kobzons par iekļaušanu melnajā sarakstā atkārtoti vērsies Satversmes tiesā (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Lai gan iepriekš Satversmes tiesa (ST) Krievijas dziedātāja Josifa Kobzona pieteikumu saistībā ar iekļaušanu melnajā sarakstā noraidīja, Kobzons to iesniedzis atkārtoti, pastāstīja ST pārstāve Līna Kovalevska.

Pieteikums saņemts 21.janvārī. ST to izvērtēs mēneša laikā.

Iepriekš ziņots, ka decembra vidū Kobzons vērsās Satversmes tiesā ar pieteikumu, lūdzot atzīt Imigrācijas likuma pantu, kas paredz, ka iekļaušana melnajā sarakstā nav pārsūdzama, par neatbilstošu Satversmei.

Satversmes tiesai, izvērtējot pieteikumu, atteikusies ierosināt lietu, nolemjot, ka persona nav pierādījusi, ka viņas pamattiesības ir aizskartas.

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pieņēma lēmumu uz nenoteiktu laiku ieceļošanas aizliegumu noteikt arī Krievijas skatuves māksliniekam Oļegam Gazmanovam un Allai Perfilovai, kas uzstājas ar skatuves vārdu Valērija. Visiem māksliniekiem bija paredzēts ierasties uz Krievijas popmūzikas festivālu “Jaunais vilnis” Jūrmalā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. ................... Atbildēt

    ietiepīgs kā čekists/islamists

  2. Nekādi nevaru saprast, kas viņiem te par medus podu. Tagad Kobzonam ir ” Krim naš” un lai drošā solītī dodas uz turieni. Latvijas valstij nav jāpazemojas tādu cilvēku priekšā…………..

  3. Kauns par Satversmes tiesu – vai tai ir jāizskata citu valstu pilsoņu iesniegumi, itt īpaši, ja valstij nav nekāda sakara ar šo pilsoni?

  4. Satversmes tiesai nav jāzemojas visādu agresīvu un mafiozu krievu priekšā un jāpieņem izskatīšanai pilnīgi absurda prasība! Tā ir ņirgāšanās par Latviju kā valsti, par valsts varas iekšējiem lēmumiem. Vai kāds spēj iedomāties, ka Alvja Hermaņa, kuram ir liegta iebraukšana Krievijā, sūdzību par iekļaušanu nevēlamo cilvēku sarakstā kāda no valsts iestādēm Krievijā ņemtu pa pilnu un sāktu izskatīt? Protams, ka ne! Pat atbildi nesniegs. Tad kāpēc mums ir jāklanās zemu jo zemu?

Draugiem Facebook Twitter Google+