×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
19. decembris, 2014
Drukāt

Kobzons saistībā ar iekļaušanu “melnajā sarakstā” vēršas Satversmes tiesā (16)

Foto: LETAFoto: LETA

Krievijas estrādes dziedātājs Josifs Kobzons saistībā ar ārlietu ministra Edgara Rinkēviča rīcību – iekļaušanu tā dēvētajā melnajā sarakstā – vērsies Satversmes tiesā (ST), apliecināja tiesā.

Kobzons apstrīdējis Imigrācijas likuma normu atbilstību Satversmē noteiktajām tiesībām, ka “ikviens var aizstāvēt savas tiesības un likumiskās intereses taisnīgā tiesā. Ikviens uzskatāms par nevainīgu, iekams viņa vaina nav atzīta saskaņā ar likumu. Nepamatota tiesību aizskāruma gadījumā ikvienam ir tiesības uz atbilstīgu atlīdzinājumu. Ikvienam ir tiesības uz advokāta palīdzību”.

Pieteikums saņemts 15.decembrī. Tiesa iesniegumu izvērtēs mēneša laikā.

Kobzona advokāte Baiba Didrihsone sacīja, ka cerības, ka tiesa ierosinās lietu, ir visai lielas, jo iepriekš ir bijis visai līdzīgs gadījums.

Jau ziņots, ka Rinkēvičs jūlijā pieņēma lēmumu uz nenoteiktu laiku ieceļošanas aizlieguma Latvijā sarakstā iekļaut Krievijas skatuves māksliniekus Oļegu Gazmanovu, Josifu Kobzonu un Allu Perfilovu, kas uzstājas ar skatuves vārdu Valērija. Visiem šiem māksliniekiem bija paredzēts ierasties uz Krievijas popmūzikas festivālu “Jaunais vilnis” Jūrmalā.

Ministrija norādīja, ka šīs personas ar savu rīcību ir veicinājušas Ukrainas teritoriālās integritātes un suverenitātes graušanu. Ministra lēmums pieņemts atbilstoši Imigrācijas likuma 61. panta otrajai daļai.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. NU I NAHAL!!! Vai Latvijas ST ir prātu izkūkojusi, noņemdamās ar svešas valsts pilsoni un viņa problēmām????????????????

 2. Vai tas ir normaali, ka jebkursh aazis var veersties ST ???

 3. Ko Staļina slavinātājs meklē pie naciķiem un fašistiem?

 4. Stulbs,stulbāks par stulbu.grib par visu varu ielauzsties svešā mājā un tēlot kad viņš tur ir gaidīts viesis,kaut labi saprot kad viņu neviens negaida un ciemos neaicina.

  • Viss ir pareizi, tikai beidz kadoties! Tracina tāpat kā prezidenta šis te, ši te!!! Pa prezidentūras gadiem vēl nav iemācījies normāli runāt!

 5. mums ir arī pants par naida kurināšanu……

 6. Tik slikta Latvija, bet tā braukt uz viņu grib, ka jātiesājas. Ja es kādu negribu redzēt savā mājā, vai mani par to arī var iesūdzēt tiesā? Vai , varbūt, viņam beigusies uzacu krāsa, kuru parasti šeit iepērk?

 7. Nekads parsteigums! Atbildēt

  Tas Kobzons drosvien rekinas ar to, ka ST atradis kadu no savejiem un ta sev iegus labveligu lemumu, citadi kada jega puleties. Latvijas tiesas slava jau tali skan!

 8. HABZON,TAGAD KRIMAA VAREESI MOCIITIES MELNAA JUURAA UN IET ZA UGLOM.PANEM PLJUTINU LIIDZI ,DIVATAA JAUTRAAK.

 9. Kāds šitam sūdam sakars ar Latvijas ST ? Lasies, draņķi !

 10. Iztiksim bez Doņeckas Republikas goda konsula Krievijā!

 11. Parūkgalva Kombinezons riktīgi ieknābis s….ā, nevar un nevar likties mierā, kremt jau nu dikti….!;)

 12. Ja tā, tad kaut kā dīvaini? Vai es savā mājā varu laist ; nelaist citu cilvēku, kurš man nav tīkams? To lems tiesa? Tda jau dzīvokļa laupītājs dabūs tiesas spriedumu un mana dzīvokļa ”apmeklējumu”? Šeit neiet runa par valsts amatvīru dienestā.

 13. mūsu Satversme paredz,ka mums laipni jāuzņem teroristu atbalstītāji no visas pasaules?Vai tad mūsu valstī kara propaganda un terorisma atbalstīšana nav krimināli sodāma?

 14. Vēl joprojām nesaprotu, kāpēc šie cilvēki tik dedzīgi grib pie mums, pie fašistiem, kur tik ļoti neieredz krievus pēc viņu domām….

 15. suņādas parūka var vērstias kaut vai galaktikas tiesā. Dabūs tāpat caurumu no barankas. Krimnaš bļauris.

Draugiem Facebook Twitter Google+