Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
15. novembris, 2013
Drukāt

Kocēnos plāno veidot tūrisma maršrutu pa vēsturiskā mazbānīša ceļu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kocēnu novadā vēsturiskā mazbānīša ceļā iecerēts sakārtot infrastruktūru un veidot tūrisma maršrutu, portālu “LA.lv” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Eva Eglīte.

Viņa klāstīja, ka piektdien Kocēnu novada domes darba grupa novada teritorijas robežās dabā apsekoja vēsturiskā mazbānīša stigu. Tas darīts, lai noskaidrotu, kādā stāvoklī ir mazbānīša ceļš, un lai ieplānotu tālākās darbības saistībā ar iespējamo tūrisma maršruta izveidi un infrastruktūras sakārtošanu.

Darba grupā ir Kocēnu novada domes priekšsēdētāja vietniece Evija Nagle, lauku konsultante Lienīte Priedāja – Klepere, domes izpilddirektors Māris Permaņickis, Vidzemes Augstskolas Tūrisma un viesmīlības vadības fakultātes 4. kursa studente Ilze Sauša, kā arī vēsturnieks Valters Grīviņš, piebilda Eglīte.

Pievienot komentāru

Aplamie apgalvojumi. Pēc intervijas ar Fātimu teoloģe par sievietes lomu islāmā (3)Pēc “LA” publicētās intervijas ar Līgu Fātimu Legzdiņu un “Latviešu mentalitāte sasaucas ar islāmu, prāto konvertīte Līga Fātima” lasītāji uzdeva jautājumus, vai
Draugiem Facebook Twitter Google+