Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
15. novembris, 2013
Drukāt

Kocēnos plāno veidot tūrisma maršrutu pa vēsturiskā mazbānīša ceļu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kocēnu novadā vēsturiskā mazbānīša ceļā iecerēts sakārtot infrastruktūru un veidot tūrisma maršrutu, portālu “LA.lv” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Eva Eglīte.

Viņa klāstīja, ka piektdien Kocēnu novada domes darba grupa novada teritorijas robežās dabā apsekoja vēsturiskā mazbānīša stigu. Tas darīts, lai noskaidrotu, kādā stāvoklī ir mazbānīša ceļš, un lai ieplānotu tālākās darbības saistībā ar iespējamo tūrisma maršruta izveidi un infrastruktūras sakārtošanu.

Darba grupā ir Kocēnu novada domes priekšsēdētāja vietniece Evija Nagle, lauku konsultante Lienīte Priedāja – Klepere, domes izpilddirektors Māris Permaņickis, Vidzemes Augstskolas Tūrisma un viesmīlības vadības fakultātes 4. kursa studente Ilze Sauša, kā arī vēsturnieks Valters Grīviņš, piebilda Eglīte.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (13)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+