Mobilā versija
+10.8°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
15. novembris, 2013
Drukāt

Kocēnos plāno veidot tūrisma maršrutu pa vēsturiskā mazbānīša ceļu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kocēnu novadā vēsturiskā mazbānīša ceļā iecerēts sakārtot infrastruktūru un veidot tūrisma maršrutu, portālu “LA.lv” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Eva Eglīte.

Viņa klāstīja, ka piektdien Kocēnu novada domes darba grupa novada teritorijas robežās dabā apsekoja vēsturiskā mazbānīša stigu. Tas darīts, lai noskaidrotu, kādā stāvoklī ir mazbānīša ceļš, un lai ieplānotu tālākās darbības saistībā ar iespējamo tūrisma maršruta izveidi un infrastruktūras sakārtošanu.

Darba grupā ir Kocēnu novada domes priekšsēdētāja vietniece Evija Nagle, lauku konsultante Lienīte Priedāja – Klepere, domes izpilddirektors Māris Permaņickis, Vidzemes Augstskolas Tūrisma un viesmīlības vadības fakultātes 4. kursa studente Ilze Sauša, kā arī vēsturnieks Valters Grīviņš, piebilda Eglīte.

Pievienot komentāru

Gunti Ulmani bez pases neielaiž Saeimā; eksprezidents apvainojies (22)Bijušais Valsts prezidents Guntis Ulmanis nav ielaists Saeimas ēkā, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.
Vēl vesels un spēka gados, bet jau pensijā (17)Politiski neērto ieceri reformēt izdienas pensiju sistēmu esošajā sasaukumā, visticamāk, nekustinās
Draugiem Facebook Twitter Google+