Mobilā versija
+7.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
21. novembris, 2014
Drukāt

Kocēnos atklās franču fotogrāfa izstādi par gājienu pāri Latvijai

Publicitātes fotoPublicitātes foto

25. novembrī plkst. 12 Kocēnu pagasta 1. bibliotēkā Kocēnos atklās franču ceļotāja un fotogrāfa Stefana Sudjēra izstādi “Latvijas ceļojums”, informē Kocēnu novada dome.

Fotogrāfiju izstādē ikviens interesents varēs sekot pa pēdām Stefanam Sudjēram, kas 26 dienās šķērsojis Latviju kājām virzienā no rietumiem līdz austrumiem, mērojot 556 km, fotogrāfijās atainojot dažādas lauku, mežu, lielceļu un neskarto dabas ainavu skaistumu.

Izstāde veidota sadarbībā ar Francijas institūtu Latvijā, un tā būs apskatāma līdz 31. decembrim.

Stefans Sudjērs dzimis 1970. gadā Francijā. Pēc banku zinību studijām Luksemburgā un tieslietu studijām Francijā S. Sudjērs strādājis Londonā dažādās firmās kā direktors, jurists un ģenerālsekretārs.

2001. gadā no jauna pievēršas studijām, šoreiz apgūstot teoloģiju. Tomēr radošais gars un interese par fotogrāfiju no 12 gadu vecuma ņem virsroku – S. Sudjērs pievēršas mākslinieka fotogrāfa karjerai. Fotogrāfs ir liels ceļotājs, kurš kopš pusaudža gadiem iepazīst citas zemes un tautas, iemūžinot savus ceļojumus fotogrāfijās.

Pievienot komentāru

Objektu Dobelē saista ar 11. septembri; dome aicina nedramatizēt (5)Sociālajos tīklos izraisījusies diskusija par Dobeles pilsētas domes fasādeis piestiprināto lidaparāta astes daļas mulāžu, kas daļai vērotāju likusi atcerēties 11. septembra notikumus ASV. Domes pārstāve Dzintra Matisone aicina šo instalāciju skatīties kontekstā ar ikgadējo Lielo sniegavīru saietu un nesaistīt ar traģēdijām.
Draugiem Facebook Twitter Google+