Mobilā versija
Brīdinājums +6.5°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 25. aprīlis, 2017
21. novembris, 2014
Drukāt

Kocēnos atklās franču fotogrāfa izstādi par gājienu pāri Latvijai

Publicitātes fotoPublicitātes foto

25. novembrī plkst. 12 Kocēnu pagasta 1. bibliotēkā Kocēnos atklās franču ceļotāja un fotogrāfa Stefana Sudjēra izstādi “Latvijas ceļojums”, informē Kocēnu novada dome.

Fotogrāfiju izstādē ikviens interesents varēs sekot pa pēdām Stefanam Sudjēram, kas 26 dienās šķērsojis Latviju kājām virzienā no rietumiem līdz austrumiem, mērojot 556 km, fotogrāfijās atainojot dažādas lauku, mežu, lielceļu un neskarto dabas ainavu skaistumu.

Izstāde veidota sadarbībā ar Francijas institūtu Latvijā, un tā būs apskatāma līdz 31. decembrim.

Stefans Sudjērs dzimis 1970. gadā Francijā. Pēc banku zinību studijām Luksemburgā un tieslietu studijām Francijā S. Sudjērs strādājis Londonā dažādās firmās kā direktors, jurists un ģenerālsekretārs.

2001. gadā no jauna pievēršas studijām, šoreiz apgūstot teoloģiju. Tomēr radošais gars un interese par fotogrāfiju no 12 gadu vecuma ņem virsroku – S. Sudjērs pievēršas mākslinieka fotogrāfa karjerai. Fotogrāfs ir liels ceļotājs, kurš kopš pusaudža gadiem iepazīst citas zemes un tautas, iemūžinot savus ceļojumus fotogrāfijās.

Pievienot komentāru

"Jevropejec" krievu tusiņā. Intars Busulis par karjeru kaimiņvalstī (2)"Labi, uz Krimu es nebrauktu. Bet arī karā neiesaistītos – negribu darīt neko sliktu. Brīžiem ir sajūta, ka esmu tāds kā amortizators – miera nesējs," saka dziedātājs Intars Busulis
Draugiem Facebook Twitter Google+