Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
28. novembris, 2014
Drukāt

Kocēnos sacentīsies elektromobiļa stumšanā (1)

elektromobilis

Ilustratīvs foto

Kocēnu sporta namā svētdien, 30. novembrī, no plkst. 10 notiks Kocēnu novada čempionāta florbolā spēles, kuru pārtraukumā plkst. 13 norisināsies elektromobiļa stumšanas sacensības, informē pašvaldības pārstāve Elīna Upīte.

Viņa atgādina, Kocēnu novada dome videi draudzīgo un ekonomiski izdevīgo “VW” markas automobili ar elektrodzinēju iegādājās šoruden.

Lai novada iedzīvotājiem parādītu elektromobili un tā priekšrocības, svētdien jaunizveidotajā stāvlaukumā pie Kocēnu kultūras nama norisināsies spēkrata prezentācijas pasākums. Tajā novada čempionāta florbolā komandas “Old Crabs”, “Farm Club”, “Citronmuiža”, “Naukšēni” un “Eži” sacentīsies elektromobiļa stumšanā. Pēc sacensībām interesentiem būs iespēja doties izmēģinājuma braucienā.

Kocēnu novada pašvaldība elektromobili iegādājās, saņemot Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta līdzfinansējumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Varbūt to apkakāt arī varētu. Vai tad šim auto kāda vaina, ka jāstum?

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+