×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
5. februāris, 2014
Drukāt

Kocēnu novada 4. klašu skolēniem būs iespēja apgūt slidošanas pamatus

Foto: LETAFoto: LETA

Rîgas 55.speciâlâs pirmskolas iestâdes "Dardedze" audzçkòii sporta stundâs mâcâs slidot "Volvo Ledus hallç" instruktoru vadîbâ.

Lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu, lietderīgu laika pavadīšanu un sniegtu iespēju skolēniem apgūt dažādus sporta veidus, Kocēnu novada dome atbalstījusi Vidzemes olimpiskā centra (VOC) iesniegto piedāvājumu 4.klašu skolēniem iesaistīties slidošanas apmācības programmā un apgūt slidošanas pamatus, portālu “LA.lv” informēja novada Attīstības nodaļas vadītāja Eva Eglīte.

Šim mērķim pašvaldība piešķīrusi līdzekļus 1500 eiro apmērā, lai novada vispārizglītojošo un speciālo izglītības iestāžu ceturto klašu skolēni VOC ledus hallē Valmierā reizi nedēļā kopumā 10 nodarbībās profesionāla instruktora vadībā varētu attīstīt slidošanas tehniku, ātrumu un veiklību.

Pašvaldība nodrošinās arī transporta pakalpojumus, lai skolēni varētu nokļūt no izglītības iestādes uz VOC un atpakaļ uz skolu. Plānots, ka nodarbības tiks uzsāktas martā un tajās aicināti piedalīties arī skolēnu vecāki.

Kopumā novadā ir četras pamatskolas un divas speciālās internātpamatskolas. Pagaidām nav zināms, cik daudz 4.klašu audzēkņu šo iespēju izmantos – tas ir atkarīgs gan no skolu vadības, gan no bērnu vecākiem. “Katrā ziņā pašvaldība naudu ir piešķīrusi, un no marta šo iespēju varēs izmantot,” klāstīja Eglīte.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+