Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
5. decembris, 2013
Drukāt

Kocēnu novadā iedegs Ziemassvētku eglītes

eglite_leta

Šonedēļ un nākamajā nedēļā Kocēnu novadā tiks iedegtas Ziemassvētku eglītes, portālu “LA.lv” informēja novada pārstāve Eva Eglīte.

Ceturtdien eglīte iemirdzējās Rubenē pie pamatskolas, bet pie Kocēnu kultūras nama notika Rūķu gājiens ar pašu darinātiem lukturīšiem un nedaudz vēlāk iedegta svētku eglīte kopā ar rūķi Ziemiņu.

Sestdien, 7.decembrī, plkst.17.30 svētku gaismiņas iedegs eglītē pie Vaidavas pagasta pārvaldes. Arī tur ciemosies rūķis Ziemiņš, kurš priecāsies, ja līdzi tiks paņemti rotājumi un svecītes eglītei.

Savukārt nākamajā nedēļā svētku eglītes iedegs Dikļos, Bērzainē un Zilākalna pagastā.

Dikļu centrā lielās pagasta egles iedegšana kopā ar Jura Neikena Dikļu pamatskolas un pirmsskolas izglītības iestādes “Cielaviņa” Rūķīšu saimi notiks 13.decembrī plkst.13. Bērzaines pagasta eglīte iemirdzēsies 15. decembrī plkst. 15, bet 20.decembrī plkst.16 svētku eglīti iedegs pie Zilākalna pagasta pārvaldes.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+