Mobilā versija
Brīdinājums +27.6°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
5. decembris, 2013
Drukāt

Kocēnu novadā iedegs Ziemassvētku eglītes

eglite_leta

Šonedēļ un nākamajā nedēļā Kocēnu novadā tiks iedegtas Ziemassvētku eglītes, portālu “LA.lv” informēja novada pārstāve Eva Eglīte.

Ceturtdien eglīte iemirdzējās Rubenē pie pamatskolas, bet pie Kocēnu kultūras nama notika Rūķu gājiens ar pašu darinātiem lukturīšiem un nedaudz vēlāk iedegta svētku eglīte kopā ar rūķi Ziemiņu.

Sestdien, 7.decembrī, plkst.17.30 svētku gaismiņas iedegs eglītē pie Vaidavas pagasta pārvaldes. Arī tur ciemosies rūķis Ziemiņš, kurš priecāsies, ja līdzi tiks paņemti rotājumi un svecītes eglītei.

Savukārt nākamajā nedēļā svētku eglītes iedegs Dikļos, Bērzainē un Zilākalna pagastā.

Dikļu centrā lielās pagasta egles iedegšana kopā ar Jura Neikena Dikļu pamatskolas un pirmsskolas izglītības iestādes “Cielaviņa” Rūķīšu saimi notiks 13.decembrī plkst.13. Bērzaines pagasta eglīte iemirdzēsies 15. decembrī plkst. 15, bet 20.decembrī plkst.16 svētku eglīti iedegs pie Zilākalna pagasta pārvaldes.

Pievienot komentāru

Sapratu, ka te galvenais ir "stabilitāte" – Smiltēns izstājas no cīņas (5)Līdzšinējais “Vienotības” priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns nekandidēs uz partijas priekšsēdētāja amatu. Viņš pametīs partiju un arī “Vienotības” frakciju Saeimā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+