Latvijā
Novados

Kocēnu novadā kokā mājā likvidēts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks 0


Ilsustratīvs foto.
Ilsustratīvs foto.
Foto – LETA

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 27.augusta plkst. 6.30 līdz 28.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 40 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu un 16 uz glābšanas darbiem, bet 11 no izsaukumiem bija maldinājumi, tā portālu “La.lv” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa Ilze Dāme Birziņa.

Plkst. 15.28 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Kocēnu novada Kocēnu pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg vienstāvu koka dzīvojamās mājas pirmais stāvs un bēniņu telpa 300m2 platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts plkst. 18.58.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, riepas, koki, salmi, skaidas, siena ruļļi, sadzīves mantas, reklāmas izkārtne, divas dārza mājas un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Palīdzot bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušiem dzīvniekiem, vakar, 27.augustā, ugunsdzēsēji glābēji Gaileņu ielā Garkalnē notvēra čūsku, kas atradās pie dzīvojamās mājas ieejas un palaida brīvībā.

 

LA.lv