Mobilā versija
+4.1°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
10. februāris, 2014
Drukāt

Kocēnu novadā aizliedz braukāt pa ledu

Foto - LETAFoto - LETA

Lai novērstu stihisku un nekontrolētu pārvietošanos pa aizsalušām ūdenskrātuvēm, Kocēnu novada dome nolēmusi ziemas periodā – laikā no 7. februāra līdz 31.martam – aizliegt jebkādu pārvietošanos pa pašvaldībai piederošām ūdenstilpēm ar mehāniskajiem transportlīdzekļiem, portālu “LA.lv” informēja novada domē.

Lēmums pieņemts, pamatojoties uz likuma “Par pašvaldībām”. Tajā paredzēts, ka pašvaldības nolūkā samazināt iespējamos riskus var aizliegt mehāniskajiem transportlīdzekļiem atrasties uz aizsalušām ūdenskrātuvēm vai braukt pa tām.

Tiesa, novada domes noteiktais aizliegums neattieksies uz organizētiem publiskiem pasākumiem vai sacensībām – šādos gadījumos tiks norīkota atbildīgā persona par pasākuma norisi.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (8)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+