Mobilā versija
+3.1°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
10. februāris, 2014
Drukāt

Kocēnu novadā aizliedz braukāt pa ledu

Foto - LETAFoto - LETA

Lai novērstu stihisku un nekontrolētu pārvietošanos pa aizsalušām ūdenskrātuvēm, Kocēnu novada dome nolēmusi ziemas periodā – laikā no 7. februāra līdz 31.martam – aizliegt jebkādu pārvietošanos pa pašvaldībai piederošām ūdenstilpēm ar mehāniskajiem transportlīdzekļiem, portālu “LA.lv” informēja novada domē.

Lēmums pieņemts, pamatojoties uz likuma “Par pašvaldībām”. Tajā paredzēts, ka pašvaldības nolūkā samazināt iespējamos riskus var aizliegt mehāniskajiem transportlīdzekļiem atrasties uz aizsalušām ūdenskrātuvēm vai braukt pa tām.

Tiesa, novada domes noteiktais aizliegums neattieksies uz organizētiem publiskiem pasākumiem vai sacensībām – šādos gadījumos tiks norīkota atbildīgā persona par pasākuma norisi.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (63)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+