Mobilā versija
+17.8°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
17. februāris, 2014
Drukāt

Kocēnu novadā audzē bērna piedzimšanas pabalstu (1)

zidainis

Kocēnu novada dome nolēmusi palielināt vienreizējo bērna piedzimšanas pabalstu no līdzšinējiem 85,37 eiro līdz 100 eiro, portālu “LA.lv” informēja novadā.

Tiesības saņemt materiālo atbalstu bērna piedzimšanas gadījumā ir vienam no jaundzimušā vecākiem. Pabalsts tiek piešķirts, ja vecāka deklarētā dzīvesvieta pēdējos divpadsmit mēnešus ir Kocēnu novads un arī jaundzimušais tiek deklarēts pašvaldībā.

Lai saņemtu materiālo atbalstu, Sociālajā dienestā jāiesniedz iesniegums un bērna dzimšanas apliecības kopija.

Atbalsts netiek piešķirts, ja bērns pēc dzimšanas nodzīvojis mazāk par septiņām diennaktīm, ja bērns ievietots bērnu aprūpes un audzināšanas iestādē, kā arī tādos gadījumos, ja pabalsts par jaundzimušā piedzimšanu saņemts citā pašvaldībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Citi novadi varētu sekot šai priekšzīmei.

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+