Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
17. februāris, 2014
Drukāt

Kocēnu novadā audzē bērna piedzimšanas pabalstu (1)

zidainis

Kocēnu novada dome nolēmusi palielināt vienreizējo bērna piedzimšanas pabalstu no līdzšinējiem 85,37 eiro līdz 100 eiro, portālu “LA.lv” informēja novadā.

Tiesības saņemt materiālo atbalstu bērna piedzimšanas gadījumā ir vienam no jaundzimušā vecākiem. Pabalsts tiek piešķirts, ja vecāka deklarētā dzīvesvieta pēdējos divpadsmit mēnešus ir Kocēnu novads un arī jaundzimušais tiek deklarēts pašvaldībā.

Lai saņemtu materiālo atbalstu, Sociālajā dienestā jāiesniedz iesniegums un bērna dzimšanas apliecības kopija.

Atbalsts netiek piešķirts, ja bērns pēc dzimšanas nodzīvojis mazāk par septiņām diennaktīm, ja bērns ievietots bērnu aprūpes un audzināšanas iestādē, kā arī tādos gadījumos, ja pabalsts par jaundzimušā piedzimšanu saņemts citā pašvaldībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Citi novadi varētu sekot šai priekšzīmei.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+