Sports
Citi sporta veidi

Kociņa uzvar Francijā ar jaunu personīgo rekordu 0

Foto – Juris Kalniņš

Šosezon lielisku sniegumu rādošā šķēpmetēja Anete Kociņa trešdien sacensībās Francijā kārtējo reizi uzlabojusi savu personīgo rekordu.

Eiropas Vieglatlētikas asociācijas (EAA) “Outdoor Classic meeting” kategorijas sacensībās Kociņa sestajā mēģinājumā šķēpu raidīja 63,37 metrus tālu un guva uzvaru.

Otro vietu sacensībās ar 60,05 metriem guva vāciete Kristīne Husonga. Zīmīgi, ka Kociņa tālāk par viņu meta divas reizes.

Tikmēr vēl viena latviete Līna Mūze ar 58,34 metrus tālu raidījumu ieņēma ceturto vietu.

Saistītie raksti

Kociņa šosezon regulāri sākusi mest 60 metru tālumā. Maija otrajā pusē Ogrē viņa ar 61,60 metrus tālu raidījumu izpildīja pasaules čempionāta normatīvu, 10.jūnijā Valmierā Valsts prezidenta balvā bija 62,30 metrus tāla, bet trešdien viņa personīgo rekordu uzlabojusi vēl par vairāk nekā metru.

Pērn Kociņa izpildīja Eiropas čempionāta normatīvu, taču tā kā to bija izdarījušas arī Sinta Sprudzāne (Ozoliņa), Madara Palameika un Mūze, jaunākajai no šīm sportistēm kontinenta meistarsacīkstes gāja secen, jo katrā disciplīnā drīkstēja piedalīties tikai trīs sportistes no vienas valsts. Savukārt aizpērn viņa neizpildīja pasaules čempionātu, taču varēja saņemt ielūgumu, kas gan beigās netika piešķirts.

LA.lv