×
Mobilā versija
+15°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
26. augusts, 2015
Drukāt

Koduši irši, čūska un suņi; gūtas smagas traumas ar motorzāģi

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Zemgalē četrus gadus vecu meiteni, kas skraidījusi pa āru netālu no mājas, sakodusi čūska, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola. Meitenīte pēkšņi sākusi raudāt, un viņai bijušas redzamas koduma pēdas. Mediķi bērnu nogādājuši slimnīcā.

Tāpat Zemgalē mediķi palīdzību snieguši kādai 56 gadus vecai sievietei, kuru sakodis kaimiņu suns. Viņai apakšstilbā konstatētas vairākas kostas brūces.

Savukārt Latgalē kāds 16 gadus vecs zēns ar motorzāģi iezāģējis sev pēdā, bet Vidzemē slimnīcā nogādāts 29 gadus vecs vīrietis, kurš, strādājot mežā, guvis galvas traumu un mugurkaula skriemeļu lūzumu. Mediķiem ir zināms, ka vīrietis strādājis ar zāģi. Pats cietušais traumas brīdi neatceras, jo īslaicīgi zaudējis samaņu. Arī apkārtējie negadījumu nav fiksējuši.

Rīgā darba traumu guvis kāds 20 gadus vecs vīrietis. Viņam uz galvas no apmēram metru liela augstuma uzkritis smagums. Vīrietis nogādāts slimnīcā ar smagu galvas traumu.

Bet Vidzemē slimnīcā ar smagu alerģisku reakciju pēc kukaiņu dzēlieniem nogādāts 60 gadus vecs vīrietis, kurš, mājas pagalmā kārtojot zarus, uzdūries iršu pūznim. Vīrieti vairāki irši sakoduši galvas apvidū, un pēc palīdzības sniegšanas mediķi viņu nogādājuši slimnīcā.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1136 izsaukumiem, no tiem 191 bijis saistīts ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+