×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
4. janvāris, 2016
Drukāt

Koki kā palīgi (1)

pl04012016

Dziednieks un pirts­lietu zinātājs Ziedonis Kārkliņš jaunajā gadā mudina vairāk vērsties pie dabas. Labi palīgi meklējami blakus – tie ir koki un krūmi, kuru enerģētika spēj gan dziedināt, gan harmonizēt.

“Cilvēks instinktīvi sajūt koku enerģētiku. Katrs ir izbaudījis atšķirīgās sajūtas un smaržas dažādu koku audzēs,” pārliecināts dziednieks Ziedonis Kārkliņš. Koku īpašības Ziedonim jāpārzina arī tādēļ, lai sietu pirtsslotas, jo katram augam ir atšķirīga iedarbība un spēks.

Jo lielāks koks, jo spēcīgāka tā enerģētika. Pie koka pēc palīdzības var vērsties, kad tas sasniedzis vismaz 12 gadu vecumu. Kokiem jātuvojas lēni, jāsasveicinās, jāizsaka savas vēlmes un tad var baudīt enerģiju vai vākt drogas. Vienkāršākais veids, kā kontaktēties ar koku – tam piespiesties vai pasēdēt zem tā.

Koks savas īpašības saglabā arī tad, kad nocirsts, tādēļ sev vēlamā koka izstrādājumu, paliktnīti, pat dēļa vai zara gabaliņu der turēt vienmēr pa rokai, to apglaudīt. Datora tuvumā ieteicams novietot papeli, bet vietās, kur pulcējas daudz cilvēku, derēs apse. Telpā enerģētiski labvēlīgi ir vāzē ielikti dažādu koku zari.

Māju tuvumā nestāda tūjas, pārliecināts Ziedonis:”Šo koku vieta ir kapu apstādījumos, kaut arī to dēvē par dzīvības koku. Tūjas ietekmē mājās nav saskaņas, cilvēki sirgst ar hroniskām kaitēm.” Vērojot mitekļus, kas apstādīti ar tūju dzīvžogiem, Ziedonis paskarbi joko, ka no tām mājām nākotnē nāks viņa pacienti. Bet ko darīt, ja koks jau pie mājas aug? Dziednieks iesaka kokam palūgt piedošanu un labāk nozāģēt.

Daudzos dārzos ir bagātīgi dekoratīvo koku un krūmu stādījumi. Ziedonis teic, ka arī tiem piemīt enerģija, taču, ja tiek stādītas dažādas neliela auguma šķirnes, tie mājiniekus nelabvēlīgi neietekmē. Šo augu rūķu lielākā vērtība ir prieks, ko tie dāvā mājiniekiem.

Par katru koku sugu 
atsevišķi – šodienas 
”Praktiskā Latvieša” numurā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu ko var muldēt-koks ir koks.Visi labi.

Draugiem Facebook Twitter Google+