Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
12. februāris, 2015
Drukāt

Kokneses novadā pazudis pensionārs (1)

No privātā arhīvaNo privātā arhīva

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirknis lūdz palīdzību 1942.gadā dzimušā Gata Ojāra Ļaudaka meklēšanā.

Ļaudaks otrdien, 10.februārī, ap plkst.14, izgāja no savas dzīvesvietas Kokneses novadā Iršos un nav atgriezies. Līdz šim brīdim nav zināma viņa atrašanās vieta, pilsētas informācijas portālam Aizkraukle24.lv ziņo policijas pārstāve Ieva Sietniece.

Ļaudaks ir 2.grupas invalīds ar redzes problēmām, redz tikai ar vienu aci, pārvietošanās gaita lēna, lai pārvietotos, izmanto pārtaisītu slēpju nūju atbalstam, kas pazušanas brīdī viņam bija līdzi.

Iespējams, ģērbies melnos zābakos, melnās džinsa biksēs, tumši brūnā, īsā, plānā sintētiska materiāla jakā. Personai nav noslieces uz klaiņošanu.

Informācijas gadījumā par Gata Ojāra Ļaudaka atrašanās vietu policija lūdz zvanīt pa tālruni 65102500 vai 112.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vajag steidzīgi meklēt,iesaistīt brīvprātigos cilvēkus,kas palīdzētu.Tāds vecs cilvēks plānās drēbītēs ilgi nedrīkst atrasties ārā aukstumā.Katra minūte ir dārga.

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+