Kultūra
Teātris un kino

Koko un Riko iepazīst Ziemassvētku vecīti 16

Publicitātes foto

Latvijas Leļļu teātra Mazajā zālē no 3. decembra mazie skatītāji tiek aicināti uz Ziemassvētku izrādi “Koko un Riko. Piedzīvojums ziemā”, kas būs stāsts par abu palaidnīgo žurkulēnu piedzīvojumiem pirmssvētku laikā, ko veido tā pati radošā komanda, kas septembrī veidoja izrādi “Koko un Riko”.

Izrāde “Koko un Riko. Piedzīvojums ziemā” top Ģirta Šoļa režijā, sadarbojoties ar dziesminieku Miku Frišfeldu un scenogrāfu Oskaru Dreģi. Pirmā izrāde “Koko un Riko”, kas pirmizrādi piedzīvoja septembra vidū, piesaistījusi lielu interesi, kļūstot par vienu no pieprasītākajām šā rudens izrādēm Leļļu teātrī.

Rakstnieces Evijas Gulbes radītie Koko un Riko ir izdomas bagāti un zinātkāri žurku puikas, kas kopā ar ģimeni dzīvo Grauzēju ielas vecākā nama pagrabā. Koko un Riko ir labākie draugi, un, lai vai kā katrs piedzīvojums beigtos, viņu nodomi vienmēr ir paši labākie. “Nebēdnīgo žurkulēnu prātus, tuvojoties svētku laikam, nodarbina tas pats jautājums, kas tūkstošiem bērnu visā pasaulē, – kā tad tur īsti ir ar to Ziemassvētku vecīti? Bet tāpēc jau ir brīnumu laiks, lai iespējamas kļūtu pašas neiedomājamākās lietas! Koko un Riko gluži negaidot rodas iespēja savām acīm skatīt un izzināt visu patiesību par šo noslēpumaino tematu, bet ko tad, ja aizvadītajā gadā nedarbu bijis tā pavairāk?” par jauno iestudējumu stāsta režisors Ģ. Šolis.

Izrāde bērniem no četru gadu vecuma un 1.– 4. klašu skolēniem, bet režisors atklāj, ka viņš labprāt vispār nekādus vecuma ierobežojumus neliktu, un aicina uz Leļļu teātri doties visiem kopā, jo pēc tam ģimenei ir interesanti un vērtīgi redzēto apspriest. Izrādē būšot pa humora odziņai arī pieaugušajiem.

Koko lomā Arnita Jaunzeme, Riko – Pēteris Galviņš, bet Ziemassvētku vecītis – Artūrs Putniņš. Īpašu svētku noskaņu radīs perkusionists Alberts Mednis.

LA.lv