×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
19. jūnijs, 2015
Drukāt

Koku horoskops jūnija beigās un jūlijā dzimušajiem. Ko vēsta bērzs, ābele, baltegle un goba

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Saule caur Vēža zodiaka zvaigznāju iet no 21. jūnija plkst. 19.37 līdz 23. jūlija plkst. 6.30.

Senāk cilvēki savu dzīvi un rakstura iezīmes salīdzināja ar dabā notiekošiem procesiem un pašu dabu. Tādējādi pirms vairāk nekā diviem tūkstošiem gadu druīdi (citur saukti arī par galliem) izveidoja horoskopus, kur cilvēka raksturs un uzvedība tika pielīdzināta koku īpašībām. Turpinot izzināt savu raksturojumu, piedāvāju ieskatīties šajos horoskopos.

No 14. līdz 23. jūnijam dzimušajiem pēc koku horoskopa atbilst Vīģeskoks.

Šajā zīmē dzimušie ir jūtīgi un romantiķi, bet tajā pašā laikā mērķtiecīgi un tālredzīgi. Pret jaunām idejām izturas piesardzīgi. Viņi ir saimnieciski, gādīgi un atbildīgi. Svarīga ir ģimene un tās kopības sajūta. Grib justies vajadzīgi, samīļoti un novērtēti. Priekšroku dod pārbaudītām vērtībām un tradīcijām. Viņiem ir plašs redzesloks un daudz interešu. Dažkārt patīk paslinkot.

24. jūnijā dzimušajiem pēc koku horoskopa atbilst Bērzs.

Dzimuši laikā, kad daba svin savu ziedēšanu, šie cilvēki ir ieguvuši romantiķa un mākslinieka raksturu. Patīk viss dabiskais un skaistais. Tas attiecināms gan uz vidi, kurā dzīvo, gan cilvēkiem, ar kuriem tiekas. Viņiem piemīt inteliģence, tāpēc citiem neuzspiež savas domas un idejas. Labprātāk darbojas savā nodabā nekā iesaistās kopīgos pasākumos. Neinteresē slava un publiska izrādīšanās.

No 25. jūnija līdz 4. jūlijam dzimušajiem pēc koku horoskopa atbilst Ābele.

Šajā zīmē dzimušajiem raksturīga sirsnība, garīgums, saprātīgums un analītisks prāts. Labprāt palīdz citiem. Viņiem patīk citus iepriecināt un iedrošināt. Ja kaut ko apsola, cenšas turēt doto vārdu, lai ko tas prasītu. Patīk lasīt, ceļot un apmeklēt kultūras pasākumus. Kaut arī, no malas vērojot, var šķist, ka viņi ir naivi un lētticīgi, tomēr tā nav, jo tie, kas cenšas viņus izmantot, vēlāk paši ir cietēji.

No 5. līdz 14. jūlijam dzimušajiem pēc koku horoskopa atbilst Baltegle.

Šajā zīmē dzimušie ir tieši, nepiekāpīgi un mērķtiecīgi, jo apzinās, ko grib. Viņiem patīk kārtība un tīrība, tāpēc var būt pedantiski un dažreiz pat sīkumaini. Uz viņiem var paļauties. Augstas prasības pret sevi un apkārtējiem, nekad nemeklē vieglāko ceļu un negaužas par dzīves uzliktajiem pārbaudījumiem. Šā tipa cilvēki ciena tos, kas paši ar saviem spēkiem dzīvē ir daudz ko sasnieguši.

No 15. līdz 25. jūlijam dzimušajiem pēc koku horoskopa atbilst Goba.

Gobas zīmē dzimušajiem svarīga ir drošības un stabilitātes sajūta, tāpēc daudz laika velta labklājības nodrošināšanai. Pēc rakstura darītāji, nevis runātāji. Piemīt labas organizatora dotības, tāpēc labprāt iesaistās dažādu kultūras un sabiedrisko pasākumu organizēšanā. Patīk vienkāršas, bet gaumīgas lietas. Izvairās no cilvēkiem un sabiedrības, kur dominē ārišķība un izrādīšanās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+