Horoskopi un mistika

Koku horoskops Strēlnieka zīmē dzimušajiem: osis, skābardis vai vīģeskoks? 16

Foto-Stock.hxcng

No 22. novembra līdz 1. decembrim dzimušajiem koks pēc koku horoskopa ir Osis.

Šajā zīmē dzimušie ir patīkama izskata, eleganti, ar labām manierēm un takta izjūtu. Viņi vienmēr zina, ko grib un kā sasniegt sev vēlamo, jo labi prot izvērtēt par un pret. Mīlestībā Oši ir pastāvīgi, tālredzīgi un visai kaprīzi, jo viņiem nepatīk, ja tos cenšas ierobežot vai pamācīt. Uz viņiem var paļauties atbildīgos brīžos, jo ir apdomīgi un tālredzīgi. Dažkārt patīk izaicināt likteni.

No 2. līdz 11. decembrim dzimušajiem koks pēc koku horoskopa ir Skābardis.

Skābarža zīmē dzimušie ir estēti, kuriem patīk radīt un baudīt skaisto, jo tos vairāk piesaista forma nekā saturs. Viņiem patīk, ja visi pieturas pie sabiedrībā pieņemtām normām. Raksturā tieši, taisnīgi un drosmīgi, dažreiz stūrgalvīgi. Mīlestībā grib būt noteicēji, jo pret jūtām izturas ar atbildības sajūtu. Viņi rūpējas par savas ģimenes labklājību un vēlas pretī saņemt atzinību un godprātīgu attieksmi.

No 12. līdz 21. decembrim dzimušajiem koks pēc koku horoskopa ir Vīģeskoks.

Vīģeskoka zīmē dzimušie ir jūtīgi un daudz ko uztver ļoti personīgi. Viņiem vajadzīga vide, kurā var justies droši un komfortabli. Pēc savas būtības mājas un ģimenes cilvēki, kuriem patīk, ja kāds par tiem rūpējas. Viņiem ir svarīgi uzturēt kontaktus ar saviem ģimenes locekļiem, lai kur tie arī būtu. Ja kaut ko uzsāk, darbu veic atbildīgi un akurāti. Slikti pārcieš grūtības un konflikta situācijas. Planētu ietekme, Saulei ejot caur Strēlnieka zvaigznāju

Saistītie raksti
LA.lv