×
Mobilā versija
+3°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
23. septembris, 2015
Drukāt

Koku horoskops Svaru zīmē dzimušajiem

Foto - LETAFoto - LETA

Kļavas lapas.

No 24. septembra līdz 3. oktobrim dzimušo koks pēc koku horoskopa ir Lazda.
lazda

Lazdas zīmē dzimušie ir mērķtiecīgi un nebaidās izmēģināt ko jaunu. Pēc dabas mainīgi – brīžiem aizraujas ar jaunām idejām un aktīvu darbu, brīžiem ļaujas pasivitātei un laiskumam. Šie cilvēki nemēdz izlikties – ja kāds viņiem patīk, tad patīk, ja ne, tad ne. Šajā zīmē dzimušajiem piemīt vārdos grūti aprakstāms valdzinājums: kaut kas viņos ir ļoti pievilcīgs, taču ir arī tādas rakstura iezīmes, kas liek būt atturīgam.

No 4. līdz 13. oktobrim dzimušo koks pēc koku horoskopa ir Pīlādzis.
piladzis2
Aiz Pīlādža trauslās ārienes slēpjas stingrs un noteikts raksturs. Apveltīts ar labu gaumi un takta izjūtu, ir patīkams draugs un partneris. Spēj ātri pielāgoties dažādām situācijām un apstākļu maiņām. Nav egoistisks, tomēr katrā situācijā spēs ieraudzīt arī savu izdevīgumu. Viņš reti kad padodas. Spēj daudz dot, bet arī pretī prasa tikpat. Patīk viss skaistais – māksla, ceļojumi un iespēja baudīt dzīvi.

No 14. līdz 23. oktobrim dzimušo koks pēc koku horoskopa ir Kļava.

Foto - LETAFoto - LETA

Kļavas lapas.


Kļava ir pilna enerģijas un možuma, aizrautīgi interesējas par visdažādākajām norisēm un notikumiem. Šā tipa cilvēki rūpējas par savu ārieni, vēlas dzīvot ērti un pārticīgi. Pēc dabas vairāk individuālisti nekā komandas cilvēki. Samērā grūti iemantot viņu simpātijas. Bieži apzināti sarežģī situāciju, lai novērtētu, cik attapīgi un prasmīgi ir apkārt esošie cilvēki. Uzticami un allaž pozitīvi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+