×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
24. februāris, 2013
Drukāt

Kokvilnas zeķes bez sintētiskās šķiedras piemaisījumiem. Kur nopirkt?

Foto-Stock.xchngFoto-Stock.xchng

“Kur var nopirkt 100 % kokvilnas vīriešu zeķes (izmērs 27. – 31.)? Veikalos nopērkamas tikai ar elastānu un citiem sintētiskās šķiedras piemaisījumiem, bet dēlam tādas neder, jo ļoti svīst kājas.” 
Inese Ogrē

 

Vairāku modeļu 100 % kokvilnas vīriešu zeķes var iegādāties SIA “Itla” veikalos “Fora skaistumam un veselībai”. Šī uzņēmuma veikals – noliktava atrodas Rīgā, Maskavas ielā 250, bet nelieli veikaliņi – t/c “Maxima” telpās Kurzemes prospektā 59a un Kurzemes prospektā 141.

Kokvilnas zeķes vīriešiem “Mik” piedāvā SIA “RH Market” savā veikalā Rīgā, Zemitānu ielā 2 b, 107. telpā. Veikals atvērts darbdienās no 9.30 līdz 17.00.

Zeķu un zeķubikšu ražotāja SIA “Bisoks” pārstāve Tatjana Žarkova paskaidroja, ka viņi piegādēs ievērojot sezonalitāti: ziemā uz veikaliem vedot zeķes, kuru sastāvā ir vilna u.c. materiāli, kas tās padara siltākas, bet kokvilnas zeķes piegādājot pavasarī un vasarā. Tāpēc tiem, kas iecienījuši SIA “Bisoks” ražojumus, kokvilnas zeķu jaunais pievedums veikalos jāmeklē, sākot ar martu vai aprīli. Tās esot iespējams nopirkt visos lielākajos lielveikalu tīklos (“RIMI”, “Depo”, “IKI”, “TOP” u.c.).

Ražojot zeķes, izmanto gan dabīgus, gan sintētiskus materiālus. Lai palielinātu izturību un uzlabotu izskatu, dabīgajiem materiāliem (kokvilnai, vilnai) pievieno 10 – 50 % sintētisku vai mākslīgu materiālu: poliamīdu, poliesteru, akrilu (to ieada zeķu pirkstgalos un papēžos izturībai), viskozi. Ja kājas pastiprināti svīst, veikalos un aptiekās jāmeklē zeķes ar antibakteriālām īpašībām. Tās ieteicams izmantot sēnīšu un mikroorganismu izraisīto slimību profilaksei.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+