Kolarovs ar lielisku brīvsitienu nodrošina Serbijai uzvaru pār Kostariku 0

Lieliskus vārtus gūstot Aleksandaram Kolarovam, Serbijas futbola izlase svētdien Krievijas pilsētā Samārā Pasaules kausa mačā ar 1:0 (0:0) pārspēja Kostariku.

Notriektā tautumeita 6

Abas komandas spēli iesāka ļoti aktīvi, tām apmainoties bīstamiem uzbrukumiem, turklāt Kostarikai bija pat divas iespējas atklāt šīs cīņas rezultātu. Pēc aktīvām pirmajām minūtēm iniciatīva pēcāk pārgāja Serbijas valstsvienības pusē, kas cīņas turpinājumā kontrolēja notikumus laukumā, kamēr dienvidamerikāņi centās atbildēt ar bīstamiem pretuzbrukumiem. Viens no tādiem izdevās 14.minūē, kad teicamā pozīcijā nonāca Marko Urenja, tomēr viņa nodomus izjauca serbu aizsargs.

Tikmēr Kostarikas izlasi no vārtu zaudējumiem vairākkārt glāba komandas lielākā zvaigzne, vārtsargs Keilors Navass, jo 27.minūtē lieliskā pozīcijā nonāca Sergejs Milinkovičs-Savičs, tomēr gūt vārtus viņš nespēja.

Pirmajā puslaikā gan rezultāts tā arī palika neatklāts.

Otrais puslaiks iesākās līdzīgā gaitā, jo iniciatīva piederēja serbiem, jo jau pašā sākumā vēl viena laba iespēja bija Aleksandaram Mitrovičam, kurš tomēr nedaudz saminstinājās un nepārspēja Navasu. Pēc dažām minūtēm Serbijas futbolisti gan atklāja rezultātu, kad lielisku tiešo brīvsitienu, veicot raidījumu ar kreiso kāju, veica Kolarovs, viņam izceļoties 56.minūtē.

Turpinājumā spēle gan pilnībā mainījās, jo Serbija pretiniekiem atdeva iniciatīvu un iesēdās aizsardzībā. Tiesa, par spīti lielākai bumbas kontrolei Kostarikai bija problēmas ar vārtu gūšanas momentu realizāciju. Tikmēr serbi centās atbildēt ar pretuzbrukumiem, bet neko vērā ņemamu pie sāncenšu vārtiem viņi vairs neizmantoja.

Pašās spēles beigās Kostarika vēl mēģināja radīt spiedienu pie serbu vārtiem, emocionāli bija arī paši futbolisti, bet rezultāts vairs nemainījās.

Vēl E apakšgrupas ietvaros svētdien par favorīti uzskatītā Brazīlijas izlase Rostovā pie Donas cīnīsies ar Šveici, kamēr F grupā pirmo maču pllkst.18 Maskavā aizvadīs pasaules čempione Vācija un Meksika. Visas spēles būs iespējams vērot Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanālā.