Sports
Citi sporta veidi

Kolčins atgriežas Krievijā: no Latvijas izlases uz Maskavas “Dinamo” 16

BeLive.ru

Pieredzējušais Latvijas volejbola speciālists Boriss Kolčins kļuvis par Krievijas volejbola superlīgas vienības Maskavas “Dinamo” galveno treneri, vēsta klubs.

Kolčins amatā nomainīs ilggadējo “Dinamo” galveno treneri Juriju Maričevu, kura vadībā Maskavas klubs 2014./2015.gada sezonā izcīnīja Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) kausu, kā arī iepriekšējā sezonā guva otro vietu Krievijas čempionātā.

Šo sezonu Maskavas “Dinamo” sāka ne pārāk veiksmīgi, Krievijas superlīgā septiņos mačos tiekot pie deviņiem punktiem, kas komandai dod vien 11.vietu 14 komandu vidū. Pēc neveiksmīgā sezonas sākuma kluba vadība nolēmusi ar Maričevu pārtraukt sadarbību.
Kolčinam šī būs atgriešanās Krievijas volejbolā un Maskavas “Dinamo” komandā, kuru viņš trenējis jau iepriekš. Tāpat Kolčins vairākus gadus bija Krievijas izlases galvenā trenera Genadija Šipuļina palīgs, kā arī trenēja komandas no Belgorodas un Novijurengojas.

Pēdējos gados Kolčins atgriezies Latvijā, kur bija tā brīža Latvijas vīriešu izlases galvenā trenera Raimonda Vildes palīgs un strādāja ar Latvijas U-21 jauniešu izlasi. Tāpat Kolčins ir Latvijas Volejbola federācijas (LVF) Treneru komisijas vadītājs.

Viņa vārds izskanēja arī saistībā ar Latvijas galvenā trenera amatu, tomēr pats Kolčins no šādas iespējas atteicās, kā LVF Treneru komisijas vadītājs darbam rekomendējot igauni Avo Kēlu, kurš arī tika apstiprināts amatā. Tāpat Kolčins nesen tika apstiprināts Latvijas U-19 izlases galvenā trenera amatā.

Saistītie raksti
LA.lv