×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
9. augusts, 2016
Drukāt

Koļegova: tā ir komunikācijas kļūda, beidziet replicēt blēņas (10)

"Vienotība" tiekas ar VID vadītāja amata kandidāti

Uz robežas aizturēta Valsts ieņēmuma dienesta (VID) ģenerāldirektora amata pretendentes Ingas Koļegovas brāļa automašīna, žurnālistiem otrdien pavēstīja premjerministrs Māris Kučinskis (ZZS). Sīkāk notikušo viņš nekomentēja, bet norādīja, ka “diemžēl “Vienotībā” ir cilvēki, kas nav ieinteresēti pārmaiņām”, un viens no pierādījumiem tam esot Koļegovas brāļa apturētā automašīna. “Notiek auditi, nav izslēgtas arī citas provokācijas. Taču tajās es neesmu gatavs iesaistīties,” atkārtoja Kučinskis.

Uz aģentūras BNS lūgumu komentēt izskanējušo informāciju par viņas brāļa mašīnas aizturēšanu uz robežas Koļegova sacīja: “Tur ir kaut kāda komunikācijas kļūda, beidziet replicēt blēņas,” un pārtrauca telefonsarunu.

Premjers norādīja, ka viņam ir informācija par VID iekšējām shēmām un struktūrām, un būtu laiks lauzt šo tradīciju, taču, acīmredzot, “spēles turpināsies”. Vienlaikus premjerministrs teica, ka uzticas Koļegovai un domā, ka viņa ir viena no retajām, kam nav bail iet un iesaistīties VID darbā.

Jau ziņots, ka valdība sēdē otrdien atlika lemšanu par Koļegovas pārcelšanu VID ģenerāldirektora amatā.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. Viņas 2013. gadā saņemtās 240 000 latu dividendes vispār nav uzrādītas, un mums vienkārši jātic, ka tās, tāpat kā pērn 320 000 eiro dividendes, atdāvinātas brālim, no kura 2005. gadā viņa saņēma uzņēmuma daļas. Izskatās, ka viņa bijusi fiktīva uzņēmuma līdzīpašniece, iespējams, kontekstā ar brāļa iepriekšējā uzņēmuma maksātnespējas procesu, tāpēc vietā jautājums, vai kaut kur ir uzrādīti uzņēmuma patiesie labuma guvēji. Lai arī Kučinskis apgalvo, ka nav pamata bažām par uzņēmumā maksātām aplokšņu algām (kas un kā tās pārbaudījis?), tomēr dīvaini, ka tik pelnošā uzņēmumā vidējā stundas likme līdzinās zemākajai likmei kokapstrādes nozarē.

  2. Koļegova, Jums gan ir kūtra galva: visi saka, ejiet prom, Jūs nesaprotat…

  3. NRA: ” Koļegovas 2013. gadā saņemtās 240 000 latu dividendes vispār nav uzrādītas, un mums vienkārši jātic, ka tās, tāpat kā pērn 320 000 eiro dividendes, atdāvinātas brālim, no kura 2005. gadā viņa saņēma uzņēmuma daļas. Izskatās, ka viņa bijusi fiktīva uzņēmuma līdzīpašniece, iespējams, kontekstā ar brāļa iepriekšējā uzņēmuma maksātnespējas procesu, tāpēc vietā jautājums, vai kaut kur ir uzrādīti uzņēmuma patiesie labuma guvēji.

  4. Varbut ta ir nejaušība, bet sakums atgadīna ilgstošu un nepartrauktu vēsture ar J.Strīķe.

  5. Abi ir meļi.

  6. Abi ir lielākie meļi Latvijā.

  7. Kučinskim jāatkāpjas! Iejaucas lietās, kas jānoskaidro, nevis vienkārši jānoklusē. Vienotībai šobrīd plus (lai gan par Vienotību un tās kriminālo nodokļu politiku nekad vairs nebalsošu).

  8. Kurš melo? Kučinskis vai Koļēgova? Kučinskis oficiāli paziņo, ka ir aizturēta Koļēgovas brāļa mašīna, bet ar izcilu un neaptraipītu reputāciju apveltītā Koļēgova saka, ka tās ir blēņas…

  9. REPLICĒT, vai kārtējais stulbisms latviešu valodas bagātināšanai? Bet gan jau “aizies tautā” un kļūsim bagātāki.

Draugiem Facebook Twitter Google+