×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
1. februāris, 2013
Drukāt

Koļerovs piesavinās Putina pilnvaras

Foto - LETAFoto - LETA

Vaļsirdīgu un, jāatzīt, brutālu interviju tīmekļa portālam “www.ves.lv” devis – aizturiet elpu – bijušais ziņu aģentūras REGNUM direktors, nesenais Krievijas prezidenta Putina konsultants, vēsturnieks, politologs, Krievijas Federācijas īstenais (!) pirmās šķiras valsts padomnieks Modests Aleksejevičs Koļerovs, kuram, kā zināms, aizliegts ierasties un uzturēties Latvijā. 


Viņa vārds Modests nozīmē “kautrīgais”. Bet šajā intervijā no kautrības nav ne vēsts – viņš, labi ieskrējies, jau piesavinājies Krievijas prezidenta Vladimira Putina pilnvaras: ja Latvija turpināšot iekļaut savos “melnajos sarakstos” visus savus draugus (!) Maskavā, “tad kā pretsoli Krievija varētu aizliegt iebraukšanu arī Dombrovskim un komunicēt – neitrālā teritorijā – tikai ar prezidentu, un arī tad vienīgi gadījumā, ja viņš beigs koķetēt ar neonacistiem”.

Jauki! Vai tad Krievija jau atrodas karastāvoklī ar Latviju? Koļerovaprāt, tā iznāk…

Tā persona, kas Rīgas krievvalodīgā laikraksta “Vesti segodņa” redakcijas uzdevumā intervēja Koļerovu, arī nav diez cik labāka: Latviju viņa dēvē par “šo mūsu (!) bijušo republiku”.

Tālāk Koļerovs netieši apstiprina to, ko par Krievijas ekonomisko invāziju Latvijā raksta britu laikraksts “Guardian”: taujāts par Krievijas investīcijām Latvijā, Koļerovs atbild, ka “Krievijai jau tagad Latvijā ir viss, kas to interesē”.

Lūgts nosaukt veiksmīgus krievu biznesmeņu ekonomiskus projektus, Koļerovs zibenīgi attrauc: “Latvijā? Igora Krutoja “Jaunais vilnis”.”

Jautāts, kādas izredzes ir Lindermana “politiskajam projektam” “Zarja” (partija “Par dzimto valodu”, krieviski īsinot “Zarja”, latviskojot – “Ausma”), Koļerovs atbild: “Ausma vēl tikai sākas.”

Koļerova nekautrība sasniedz kalngalu, kad viņš, LR pašvaldību vēlēšanu gaidās aicinot krievvalodīgos būt nesaudzīgākiem pret “latviešu nacionālistiskajiem un neonacistiskajiem spēkiem”, norāda: “Ne jau ebreji vainīgi pie tā, ka tos iznīcināja Hitlers, bet Hitlera eiropeiskie sabiedrotie, tostarp Latvijā.” Tātad, Koļerovaprāt, Latvija bija Hitlera sabiedrotais Eiropā, līdzīgi Itālijai, Ungārijai vai Rumānijai? Te nu nākas sniegt nelielu izziņu: tajā laikā Latvijas nebija. Tās teritorija bija ietilpināta veidojumā, ko sauca “Reichskommissariat Ostland”, un tas bija pakļauts (sk. kaut vai žurnāla “Laikmets” 1942. gada 15. maija numuru) “ieņemto austrumu apgabalu reihsministram reihsfīreram Alfrēdam Rosenbergam”. Tā vācu okupanti lika latviešiem titulēt viņu kingus un pavēlniekus.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+