×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
23. septembris, 2014
Drukāt

Kolins Farels apstiprinājis dalību televīzijas seriālā “True Detective”

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Īru aktieris Kolins Farels apstiprinājis, ka piedalīsies televīzijas kanāla HBO veidotā seriāla “True Detective” otrās sezonas uzņemšanā.

Šos jaunumus aktieris atklāja intervijā īru laikrakstam “The Sunday World”. “Es piedalīšos seriāla otrajā sezonā. Nevaru vien sagaidīt!” izteicās aktieris. Stāstot par uzņemšanas niansēm, Farels piebildis, ka pārējo lomu atveidotāji neesot vēl zināmi. “Es zinu, ka sezonā būs astoņas sērijas, kuras plānots uzņemt piecu mēnešu laikā. Seriāla filmēšana notiks Losandželosā, kas ir lieliski, jo tad es varēšu palikt mājās un pavadīt vairāk laika ar bērniem,” sacīja Farels.

HBO vēl nav izziņojusi pārējo lomu atveidotāju vārdus, un daudzas citas seriāla uzņemšanas nianses arī vēl nav zināmas. Runā, ka seriāla tapšanas procesā labprāt iesaistītos aktieri Elizabete Mosa, Reičela Makadamsa, Vinss Vons un Teilors Kičs.

Seriāla autors Niks Picolato iepriekš izteicies, ka otrā sezona, kas norisināsies izdomātā Kalifornijas pilsētā, būs par “stingra rakstura sievietēm, sliktiem vīriešiem un ASV transporta sistēmas mītisko vēsturi”.

Seriāla “True Detective” pirmā sezona izpelnījās kritiķu uzslavas, un tajā galvenās lomas spēlēja Metjū Makonehijs un Vudijs Harelsons.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+