×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
26. jūlijs, 2012
Drukāt

Kolorādo šāvējs iepriekš brīdinājis par savu ieceri

Foto - AFPFoto - AFP

Slaktiņu Kolorādo kinoteātrī sarīkojušais Džeimss Holmss, kurš pagājušajā nedēļā nogalināja 12 cilvēkus, iepriekš brīdinājis par saviem nolūkiem, ziņo telekanāls “Fox News”.

Holmss Kolorādo universitātes psihiatram bija nosūtījis saini, kurā atradās piezīmju grāmatiņa. Tajā bija “sīki izklāstīts, kā viņš plāno nogalināt cilvēkus”. Holmss ir Kolorādo universitātes absolvents. Kā telekanālam pastāstījis kāds vārdā neminēts tiesībsargājošo iestāžu darbinieks, sūtījums universitātē nogādāts vairāk nekā nedēļu pirms pagājušās piektdienas slaktiņa.

Šobrīd nav skaidrs, kāpēc tas netika nogādāts adresātam un tika neatvērtā veidā atrasts universitātes pasta sūtījumu telpā. Tikmēr citi tiesībsargājošo iestāžu darbinieki atzina, ka pagaidām nevar apstiprināt, vai sūtījums tiešām saņemts pirms slaktiņa.

24 gadus vecais neiroloģijas doktorants Džeimss Holmss Auroras kinoteātru kompleksā pagājušajā piektdienā pusnakts seansa laikā atklāja uguni uz skatītajiem vienā no pārpildītajām zālēm, kurā notika Betmena cikla jaunākās filmas “Tumšais bruņinieks atgriežas” pirmizrāde, nogalinot 12 cilvēkus un ievainojot 58. Holmss matus nokrāsojis sarkanīgi oranžā krāsā un apgalvojis, ka viņš esot Džokers – Betmena zvērinātais ienaidnieks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+