×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
19. maijs, 2014
Drukāt

Kolumbijā autobusā sadeguši 32 bērni

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Kolumbijas ziemeļdaļā svētdien aizdegoties autobusam, sadeguši vismaz 32 bērni, kas tobrīd tajā atradās, pavēstīja Sarkanā Krusta un likumsargu pārstāvji.

Negadījumā, kas noticis netālu no Fundasjonas pilsētas, vēl 25 cilvēki, arī viens pieaugušais, ievainoti un guvuši nopietnus apdegumus, sacīja Sarkanā Krusta pārstāvis Sesars Uruenja.

“Ievainotajiem ir otrās un trešās pakāpes apdegumi, un daudzi joprojām atrodas kritiskā stāvoklī” tuvākās apkaimes, kā arī Santamarijas pilsētas slimnīcās, norādīja Uruenja.

“Mēs joprojām veicam izmeklēšanu par to, kas ir noticis, bet atbilstoši sākotnējai informācijai, netālu no Fundasjonas aizdegoties autobusam, dzīvību zaudējuši 32 bērni,” sacīja reģiona policijas komandieris Rodrigo Gonsaless.

Autobusā bijuši viena līdz astoņus gadus veci bērni. Viņi bijuši mājupceļā no kāda evaņģēlisko kristiešu sarīkojuma, sacīja Fundasjonas mērs Lusa Stella-Durana.

Sprādziens autobusā izraisījies ap pusdienlaiku. Liesmas bijušas tiks spēcīgas, ka policistiem bijis grūti noteikt upuru skaitu, apliecināja Magdalenas pavalsts policijas departaments.

Atbilstoši liecinieku teiktajam šoferis autobusā vedis arī benzīna kannu, norādīja Stella-Durana.
Pats šoferis ir pazudis. Pie viņa mājas sapulcējušies vietējie iedzīvotāji, kas nama logos svieduši akmeņus, sacīja mērs.

Ugunsgrēks varēja izraisīties kontrabandas degvielas dēļ, kas vesta autobusā, vēsta laikraksts “El Tiempo”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+