Mobilā versija
Brīdinājums +7.8°C
Elīna, Drosma, Drosmis
Ceturtdiena, 19. oktobris, 2017
14. janvāris, 2017
Drukāt

“Kolumbs”: Pagājušajā gadā cilvēki turpināja ceļot un atpūsties

Foto-EPAFoto-EPA

Neraugoties uz teroraktiem vairākās tūristu iecienītās valstīs, pagājušajā gadā cilvēki turpināja ceļot un atpūsties, aģentūrai LETA sacīja tūrisma aģentūras “Kolumbs” direktore Sanita Rugina.

“Kas attiecas uz pagājušā gada ceļošanas paradumiem, tad cilvēki turpināja ceļot un atpūsties ārvalstīs, lai gan atsevišķu galamērķu pieprasījumu skaits salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem mainījās, tomēr klientiem tika piedāvāti alternatīvi ceļojumu galamērķi,” teica Rugina.

Viņa sacīja, ka pērn klienti savu atvaļinājumu vasaras sezonā labprāt izvēlējās pavadīt Grieķijā – Rodā, Zakintos un Korfu salā, kā arī Halkidiki pussalā. Tāpat klienti labprāt brīvās vasaras dienas pavadīja arī dažādās Spānijas vietās, piemēram, Barselonā un Almērijā, kas ir pilsēta Spānijas dienvidos pie Vidusjūras. Pērn vasaras sezonā populāri bija doties arī uz lielāko no Baleāru salām – Maljorku, kā arī Bulgāriju.

Rugina arī atzīmēja, ka vasarā ceļotājiem ir daudz lielākas tūrisma galamērķu izvēles iespējas.

Viņa arī pastāstīja, ka “Kolumba” klienti aizvadītajā gadā bija gan Latvijas iedzīvotāji, kas devās ceļojumos uz ārvalstīm, bet arī ārvalstnieki, kas apciemoja Latviju.

Pievienot komentāru

Kāpēc konjaku nav jāsilda plaukstās un kādi kokteiļi modē, stāsta slavens pazinējsKonjaka pazinējs Žans Mišels Košē: konjaku jau 150 gadus bauda kokteiļos un pirms lietošanas to nav nepieciešams sildīt plaukstās!
Draugiem Facebook Twitter Google+