Horoskopi un mistika
Horoskopi

Komandieris Lauva. Kādu tā portretu zīmē astrologi? 16

Foto – Shutterstock

Saule caur Lauvas Zodiaka zvaigznāju iet no 22. jūlija plkst. 12.30 līdz 22. augustam plkst. 19.39.

Kāda gan pasaule izskatās, raugoties uz to ar Lauvas acīm?

Lauva ir pārliecināta, ka pati ir savas dzīves un likteņa noteicēja, tāpēc citu viedokļi viņu īpaši neinteresē. Visu, kas viņai ir svarīgs, – iegaumē un atceras. Līdz sīkumiem precīza attiecībā uz naudu un to, kas pašai pieder.

Tā kā Lauvai patīk uz apkārtējiem atstāt labu iespaidu, tad pret radiniekiem un kaimiņiem drīzāk izturas diplomātiski nekā draudzīgi. Savās mājās ir noteicēja, tur visam jānotiek pēc viņas prāta.

Ja kāds atļaujas nepaklausīt, tad dabū izbaudīt Lauvas dusmu izvirdumus. Brīvo laiku labprāt pavada kopā ar bērniem, ceļojot vai vienkārši dodoties ārpus mājas. Lauvai ir daudz interešu, tāpēc viņa ir interesanta sarunu biedre.

Darbā patīk visus izkomandēt, neraugoties uz to, vai tas ir priekšnieks vai padotais. Par savu veselību Lauva sāk domāt tikai tad, ja sāpes ir kļuvušas neciešamas vai traucē doties ikdienas darbos. Pārpūles un pārslodzes dēļ ir augsts risks saslimt ar dažādām sirdskaitēm. Saviem dzīvesbiedriem ļauj zināmu brīvību, ja vien tie ievēro Lauvas nosacījumus.

Saistītie raksti

Biznesa partnerus izvēlas tādus, kam ir skaidrs nākotnes redzējums un kas spēj ātri reaģēt, mainoties situācijai. Lauvai ļoti patīk dot citiem padomus, kur viņiem labāk ieguldīt savus brīvos līdzekļus un kā “taisīt naudu”. Visur, kur nākas saskarties ar likumu un kārtības uzturēšanas normām, viņa lieliski pārzina savas tiesības. Lauvas galvenais mērķis ir dzīvot ar plašu vērienu un no visa gūt maksimālu labumu. Labprāt lepojas ar saviem un savu tuvinieku sasniegumiem.

Par saviem draugiem Lauva var saukt ikvienu un tajā pašā laikā nevienu, jo viņai ir daudz paziņu, kas ik pa brīdim nomainās. Ja vajadzīga palīdzība, tad apkārtējo uzmanības piesaistīšanai tiek rīkota vērienīga akcija vai labdarības pasākums. Tas, par ko Lauva visbiežāk sevi šausta, – pārāk daudz laika velta darbam un citiem cilvēkiem, bet pašiem tuvākajiem laika trūkst.

LA.lv