×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
25. janvāris, 2017
Drukāt

Kombuļu Inese, zaudējusi ilūzijas, izšķīrusies no sava itāļa Paskvāles

Foto - youtube.comFoto - youtube.com

Mēdz teikt, ka zīmes savā ceļā ir jāpamana. Ar ceturto mēģinājumu noslēgtā un pusotru gadu ilgusī pašmāju dziedātājas Kombuļu Ineses (38) jeb īstajā vārdā Ineses Saulītes laulība ar itāļu dārznieku Paskvāli Adario pērnā gada 8. decembrī ir oficiāli šķirta.

Abi 2012. gadā iepazinās internetā un attiecības attīstījās gana strauji, jo jau pēc pāris mēnešu sarakstes itālis bija gatavs pārcelties uz dzīvi Latvijā. Pērn Kombuļu Inese atzina: “Viss, man pietiek! Parazītu uzturēt vairs netaisos! Ne viņam ir darbs, ne viņš palīdz bērnus audzināt, ne ģimeni var uzturēt. Ar viņu kopā esmu četrus gadus, bet neviena no manām cerībām par laimīgu laulību nav īstenojusies. Kas tās par laulātu attiecībām, ja sekss ir vienu reizi divos mēnešos?” Paskvāli Inese aizsūtīja atpakaļ uz Itāliju naudu pelnīt, bet pērnā gada rudenī itālis atgriezās Latvijā ticot, ka viņam tiks dota vēl viena iespēja. Tomēr neredzot nekādus ilgtermiņa uzlabojumus, Inese nolēma laulību šķirt, kas esot izdarīts bez strīdiem un abi palikuši labi draugi.

Žurnālam Inese uzsver, ka īpaši priecīgi par notikušo ir viņas dēli Kaspars un Gabriels, jo puiši itāli nav spējuši pieņemt.

Līdzīgs attiecību scenārijs bijis arī ar pirmo Ineses vīru Ēriku Cibuļski, ar kuru kopā radās populārā grupa “Kombuļi”. Jau mēnesi pēc iepazīšanās abi uzsākuši kopdzīvi, bet viņu laulībā kopumā dzimuši četri dēli – Inesis Ēriks, Tos Arturs, Kaspars un pastarītis Gabriels Matīss. Pēc šķiršanās vairākus gadus Inesi vienoja romantiskas attiecības ar dāņu uzņēmēju Bendu Jensenu Storgārdu, kurš arī bija pārcēlies uz dzīvi Latvijā.Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+