×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
16. aprīlis, 2015
Drukāt

Komēdija absolūti neprasīgam skatītājam

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Par spīti kinodrēbes zinātāju pamatoti negatīvajām atsauksmēm, amerikāņu komēdija “Misija: Lielveikals” kļuva par kases hitu, gandrīz deviņkārtīgi atpelnot 26 miljonu lielo budžetu. Sešus gadus pēc oriģināldarba pirmizrādes uz ekrāniem nonāk turpinājums Pola Blārta piedzīvojumiem, un nav nekādu šaubu, ka arī šo daļu nepavadīs brašu ieņēmumu skanīgā džinkstoņa.

Jau drīz pēc filmas “Misija: Lielveikals” nonākšanas kinoteātros tās producētājstudijas pārstāvji paziņoja, ka viņu plānos ir turpinājuma veidošana. Protams, galvenajā – lempīgā un nebūt ne gudrā apsarga Pola Blārta – lomā atkal iejutīsies Kevins Džeimss, kas būs arī scenārija līdzautors. Ne bez finansiālas atlīdzības par darbības vietu izvēloties vienu no Lasvegasas Stripa dārgajām viesnīcām, tāpat kā “Paģiras” komēdija “Misija: Lielveikals Vegasā” kalpo arī par slavenākās “spēļu elles” reklāmām, taču, protams, ar to vien ir par maz, lai saturs un jēga būtu pacelti augstāk par truliem jokiem un to iepakojumu.

Ir pagājuši jau seši gadi, kopš Pols apturēja zagļu bandu, un viņš dodas uz Lasvegasu, kur drošsirdību izrādījušajam vīram tiks pasniegts augstākais apbalvojums kā apsargam. Polu pavada meita, kas uzreiz atrod puisi, kura sabiedrībā jūtas daudz labāk, nekā esot kopā ar tēvu. Taču, kad viņa kļūst par liecinieci, kā zagļu banda savā īpašumā pārņem viesnīcas visdārgākos mākslas priekšmetus, pirmais telefona zvans tiek adresēts Polam, kurš, ilgi nedomādams, metas glābt savu dārgumiņu, pie viena ar Makgaivera cienīgām metodēm no saviem nodomiem atstādinādams laupītājus.

Viss paredzams, prasts un tikai popkorna auditorijai mērķēts, taču fināls gan atstāts tāds, lai turpinājumi sekotu viens pēc otra. Ja naudiņa ripos “Misija: Lielveikals Vegasā” producentu virzienā, visticamāk, ka Kevins Džeimss kļūst par nejēdzīgas franšīzes daļu, bet tikmēr viņš var vien priecāties, ka ir pieprasījums pēc komēdijām, kurās vienīgais prieks ir beidzot sagaidīti beigu titri.

UZZIŅA

“Misija: Lielveikals Vegasā”/”Paul Blart: Mall Cop 2”

ASV, 2015.

Režisors Endijs Fikmens

Lomās: Kevins Džeimss, Nīls Makdona, Raini Rodrigeza, Eduardo Verastegui, Šellijs Desajs

No 17. aprīļa “Kino Citadele”, “Cinamon”, “Multikino”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+