Mobilā versija
+3.9°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
11. jūlijs, 2014
Drukāt

Komforta klases vagons būs pieejams arī Daugavpils maršrutā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

AS “Pasažieru vilciens” (PV) komforta klases vagons no 21.jūlija būs pieejams arī pasažieriem, kuri izvēlēsies Daugavpils maršrutu, informē PV pārstāve Ieva Miežubrāle.

Paaugstināta komforta klases vagoni, kas no pagājušā gada jau kursē Valgas un Rēzeknes maršrutos, turpmāk būs iekļauts arī vilciena Rīga – Daugavpils (Nr.704) un Daugavpils – Rīga (Nr.703) sastāvā. Vilciens kursē ik dienu no Daugavpils uz Rīgu plkst.6:14 un no Rīgas uz Daugavpili plkst.16:12.

Paaugstināta komforta vagonā izvietoti galdiņi un bagāžas statīvs, turklāt pasažieri brauciena laikā bez maksas var izmantot “WiFi”. Vagonā ierīkots arī elektrības pieslēgums, lai cilvēki varētu uzlādēt savus datorus vai citas mobilās ierīces. Vēl bez maksas ir pieejami žurnāli un citas ērtības.

Komforta klases vagonā ir 16 numurētas sēdvietas – iegādājoties biļeti, pasažieris var izvēlēties sev tīkamāko vietu. Piemaksa par braucienu komforta klases vagonā ir 1,40 eiro pie biļetes cenas.

Lēmums par komforta klases vagona nodrošināšanu arī Daugavpils maršrutā pieņemts, lai piesaistītu jaunus braucējus ar vilcienu. “Vietas komforta klases vagonos ir ļoti pieprasītas arī Rēzeknes un Valgas maršrutos, tādēļ arī turpmāk uzņēmums turpinās nodrošināt šādu papildu servisa  piedāvājumu, sniedzot pasažieriem  iespēju ceļot ērtāk un ātrāk,” klāsta PV pārstāve.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lai veicas. Tomer jāievieš starptautiskajai praksei atbilstoši 1. Un 2.klases vagoni

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (34)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+