Kultūra
Literatūra

Komiķis Jānis Skutelis rīko “Filozofu restorānu”0

Publicitātes foto

Turpinot pasākumu sēriju “Rīgas Street Food Garša”, kuras mērķis ir atklāt jaunas Rīgas ielu ēdienu garšas un pieredzes, 26. jūlijā Jaunajā Teikā savu ballīti rīkos komiķis Jānis Skutelis un “Pusnakts šovs septiņos” radošā komanda.

Viesus gaidīs ne vien gardi ēdieni un improvizācijas teātra performances, bet arī Latvijā pirmais “’Filozofu restorāns”, prāta spēles un pat kāju volejbols. Uzstāsies arī grupa “Dziļi violets”.

“Pusnakts šovs septiņos” pašlaik atpūšas un pie skatītājiem atgriezīsies septembrī, bet Jānis Skutelis un visa šova radošā komanda ir pārtraukuši atvaļinājumu, lai Jaunajā Teikā rīkotu savu ballīti. Komiķis kopā ar “Karaliskā Improvizācijas Teātra” (KIT) aktieriem vadīs īpašu improvizācijas performanci, iesaistot aktivitātēs skatītājus. Bet savu prātu būs iespējams asināt Kozmena rīkotajās prāta spēlēs.

Par īpašu pārsteigumu pasākuma apmeklētājiem kļūs Latvijā pirmais “Filozofu restorāns” – tajā nevarēs palutināt savas garšas kārpiņas, bet būs iespēja iegūt neparastu sarunu pieredzi. Restorāna viesmīļu lomā darbosies improvizācijas teātra aktieri, diskutējot ar apmeklētājiem par dažādām tēmām no restorāna piedāvātās “ēdienkartes”.

Ballītē darbosies arī grāmatu apmaiņas punkts. Pirmie apmeklētāji varēs savas grāmatas iemainīt pret Jāņa Skuteļa un Jāņa Baloža grāmatu “Vecais vīrs pilī”.

Galerijas nosaukums

Netrūks arī gardu ēdienu un dzērienu. “Mākonis” pasniegs lieliskus kokteiļus un beļģu vafeles, kā arī īpaši Jānim Skutelim pagatavotus, viņa iecienītos beļģu frī, ko citkārt ēdienkartē neiekļauj. Ar iemīļotiem burgeriem cienās “Čarlstons” un “Munch”, autentiskus indiešu ēdienus būs iespējams nogaršot pie “Singhs”, par izcilu turku virtuvi rūpēsies “Food Box”. Būs arī gardie “Hugo” bagešburgeri un “Be Rolls” saldējums. Par apmeklētāju garšas kārpiņu lutināšanu parūpēsies arī “Terra” restorāns.

Pasākuma muzikālo gaisotni veidos grupa “Dziļi Violets”, kas uzstāsies no plkst. 16 līdz 17.30, bet vēlāk par iemīļotiem deju ritmiem rūpēsies Dj duets “Gribam būt dīdžejas”.

Jāņa Skuteļa un “Pusnakts šova septiņos” radošās komandas pasākums ir jau otrais sērijā “Rīgas Street Food Garša”, kuru jūlijā, augustā un septembrī Jaunās Teikas rajonā rīko dažādu Rīgas dzīvesstilu eksperti un kuras mērķis ir izzināt Rīgas ielu ēdienu (street food) nišu.

LA.lv