Latvijā
Kriminālziņas

Kompānija izrēķinās ar meitenes eksdraugu 16

Foto – RPP

27.jūlijā neilgi pirms pulksten 23 pēc palīdzības Rīgas pašvaldības policijā vērsās kāds nesen pilngadību sasniedzis puisis. Jaunietis bija piekauts.

Puisis stāstīja, ka pie viņa ieradies bijušās draudzenes jaunais draugs ar diviem nezināmiem vīriešiem. Nelūgtais viesis iepriekš zvanījis un aicinājis divatā satikties, piebilstot, ka viņam nav nodoma fiziski izrēķināties. Taču uz tikšanos ieradies ar diviem treniņtērpos ģērbtiem draugiem un sācis vicināt dūres.

Policija norāda, ka cietušajam piedāvāts izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, taču viņš no šādas iespējas atteicās. Puiša stāstīto apstiprinājis viņa nepilngadīgais draugs, kurš kļuvis par notikušā aculiecinieku.

Policisti devās apsekot norādīto teritoriju, lai atrastu vainīgās personas. Pie kāda nama Dzilnas ielā pamanīti trīs aprakstam atbilstoši vīrieši – 19, 21 un 23 gadus veci. Pārbaudot personu datus, konstatēts, ka vecākais viens no viņiem ir izsludināts meklēšanā.

Ņemot vērā, ka cietušais par nodarītajiem miesas bojājumiem vēlējās rakstīt iesniegumu Valsts policijai, visas personas aizturētas un nogādātas Valsts policijas darbiniekiem turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

LA.lv