×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
24. jūlijs, 2017
Drukāt

Kompānija Liepājā noliedz autobusa šofera atlaišanu pēc Ivana atrašanas (14)

Ekrānšāviņš no LNT video, portāla skaties.lvEkrānšāviņš no LNT video, portāla skaties.lv

AS “Liepājas autobusu parks” noliedz publiski izskanējušo informāciju, ka būtu atlaists autobusa šoferis, kurš pazušanas dienā vedis vēlāk mirušu atrasto zēnu Ivanu Berladinu, to aģentūrai LETA apliecināja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Leonīds Krongorns.

Sociālā tīklā “Facebook” kāds lietotājs dalījies pārdomās par Berladina meklēšanas vēsturi un publiskajā telpā izskanējušām notikušā versijām, tostarp paužot, ka zēnu vedušā autobusa šoferi “autoparka vadība klusām atbrīvoja no darba ar atpakaļejošu datumu”.

Krongorns norādīja, ka viņam, atgriežoties no atvaļinājuma, nav informācijas par to, ka kāds no “Liepājas autobusu parka” šoferiem pēdējā mēneša laikā būtu atbrīvots no darba vai atstādināts no pienākumu pildīšanas.

Arī “Liepājas autobusu parka” valdes loceklis Māris Ārbergs aģentūrai LETA apgalvoja, ka runas par autobusa šofera atbrīvošanu no darba esot tikai spekulācijas, kas neatbilst patiesībai. Plašākus komentārus uzņēmums bija gatavs sniegt tikai rakstveidā. Atbildes uz jautājumiem par šofera rīcību un tās dienas notikumiem, kad zēns no Liepājas ar autobusu bija aizbraucis no Grobiņas virzienā, “Liepājas autobusu parks” aģentūrai LETA pagaidām nav sniedzis. Krongorns norādīja, ka uzņēmums iepriekš izsūtījis preses relīzi saistībā ar notikušo, kā arī piebilda, ka atbildes uz jautājumiem uzņēmums varētu sniegt rīt.

Jau vēstīts, ka Liepājas pusē policija un brīvprātīgie desmit dienas meklēja bezvēsts pazudušu piecus gadus vecu zēnu, kurš no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā, bija izgājis 1.jūlijā aptuveni plkst.8.30. Policija bija noskaidrojusi, ka puika viens pats, visticamāk, sajaucot pieturvietas, aizbraucis ar autobusu Grobiņas virzienā. Pazudušais zēns 11.jūlijā tika atrasts miris Grobiņas novada Dubeņos meža masīvā brikšņos.

Policija sākusi kriminālprocesu. Šajā lietā policija vērtēs gan mātes, gan kaimiņu un autobusa šofera iespējamo atbildību. Berladina nāves cēloni un nāves iestāšanās brīdi noskaidros tiesu medicīniskajā ekspertīzē, kuras slēdziens pagaidām vēl nav saņemts.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Sestdienas rītā autobusa vadītājs varēja ari nezināt par puiku kas meklēšanā. Gala punktā izkāpa nevis izmeta viņu.

 2. neruna kur nevajaga.ja tev bernu nav,tad te nrpublice savus komentarus

 3. nevajaga kur spriest.vacaki ir vainigi.zel mazais ka tik agri vinam vajadzeja aiziet.vecaku nolaidiba ta ira.

 4. Vai jūs zināt, kā izturas un runā klaiņojošie bērni? Kā reaģē uz vārdiem “policija”, “policists”?

 5. Te tagad spriezat.kad mazais puika ir miris.Es uzkatu,ka vecaki ir vainigi.

 6. Pareizi-”bērnus līdz 7 gadu vecumam vienus atstāt NEDRĪKST” Tātad galvenā vaininiece ir mamma

 7. Interesanti kādēļ neviens neinteresējas vai mātei,kura ir galvenā vaininiece Ivana nāvē ,atņems vecāku tiesības uz pārējiem bērniem?Visi vainigi-sabiedrība ,autobusa šoferis,tikai ”māmiņa ” ir balta un pūkaina?

 8. ko jūs to māti zākajat ,tamir iestādes kas to darīs un kam maksā algu par nepadarītu darbu ,

  • Ne tikai māti,bet arī omēm vajadzētu sniegt paskaidrojumus par Ivana aprūpi.Kad pēdējo reizi pirms pazušanas puika bij ēdis?Pirmkārt jau ģimene nerupējās par puiku.Būtu ģimene kā ģimene ,puika nebūtu klaiņojis.Un cienījamie piederīgoe ,lieciet šoferi mierā!

 9. šofera pienākums jau nav uzraudzīt bērnus ,bet ne jau arī vienu ,mazu bērnu izsviest ārā no autobusa,domāju ka nebūtu bijis liels grēks ja būtu nodevis policijaai ,lai gan tiem arī nevar uzticēties,jo saņemot informāciju neturēja par vajsdzīgu to nodot tālāk ta ka mūsu policija varena tikai pret piedzērušiem

 10. Es domaju, ka šoferis bija lidzdalībnikeks Ivana ātrraka neatrašana, ja tas tā tiešam bijis, ka vins vinu izraidijis…Vinam ir jasanem sods, kaut vai atlaizot!!!

 11. Tagad mekle vainigos.Matei vajadzeja rupeties par savu bernu,nevis staigat apkart dzerstities ,ko vel dara lidz sai baltai dienai.,Ar saviem “uhazoriem”Un ja socialais dienests saka ,kad ir gadiga mate,tad piesedz savas pecpuses,lainogrustu vainu uz apkartejiem.

  • Pilnigi jums piekritu, soferim nav jauzrauga klainojosi berni, kuri Liepaja ir loti daudz, un vel berns nenomira no aukstuma vai bada, bet gan no ta ka laukos cilveki laiz no kedes vala savus sunus kuri skrien uz mezu, un saplosa meza zverus un saja gadijuma mazais zens kluva par sunu upuri, sodit vajag so lauku setu iedzivotajus , kas dzideja kliegsanu, bet neko nedarija.

Draugiem Facebook Twitter Google+