Ekonomika
Bizness

Kompānijā “Olainfarm” atgriežas iepriekš “izmestais” Salvis Lapiņš0


AS “Olainfarm“ valdes padomnieks investoru attiecību jautājumos
AS “Olainfarm“ valdes padomnieks investoru attiecību jautājumos
Foto: Evija Trifanova/LETA

Latvijas farmācijas kompānijas AS “Olainfarm” investoru attiecību jautājumos konsultēs uzņēmuma ilggadējais valdes loceklis un pieredzējušais investoru attiecību eksperts Salvis Lapiņš, portāls “LA.lv” noskaidroja uzņēmumā.

S. Lapiņš ir Baltijas korporatīvās pārvaldības institūta biedrs un “Olainfarm” investoru attiecību vadītājs kopš 2006. gada. Šajā periodā AS “Olainfarm” akcijas cena piedzīvoja lēcienu no apmēram 0,3 eiro līdz vairāk nekā 11 eiro par akciju.

Tāpat “Olainfarm” saņēma neskaitāmas balvas un atzinību par augstas kvalitātes komunikāciju un investoru attiecībām, kā arī kļuva par pieckārtēju Koproratīvās izcilības balvas saņēmēju.

Tostarp AS “Olainfarm” kļuva arī par pirmo Latvijas uzņēmumu, kas piedalījās “Nasdaq” biržas zvanu ceremonijā Ņujorkā.

“Olainfarm” padomes priekšsēdētājs Pāvels Rebenoks atzīst, ka šī gada jūlijā notikusī Lapiņa atcelšana no uzņēmuma valdes, ko veikusi iepriekšējā padome, bijusi kļūda.

Tāpēc, labojot iepriekšējās uzņēmuma padomes pieļautās kļūdas, patlaban esošā padome nopietni pievērsusies attiecību uzlabošanai un pilnveidošanai ar uzņēmuma akcionāriem un investoriem.

“Ļoti iespējams, ka S. Lapiņš ir viens no pieredzējušākajiem investoru attiecību speciālistiem Latvijā ar vairāk nekā desmit gadus ilgu pieredzi dažādās Latvijas un starptautiskajās finanšu insitūcijās, kā arī AS “Olainfarm”,” uzsvēra Rebenoks.

Viņš atzīmēja, ka no ilggadējiem uzņēmuma akcionāriem saņemtas ļoti labas atsauksmes un novērtējums tam, kā iepriekš attiecības ar investoriem veidoja S. Lapiņš, un tas bija viens no būtiskiem argumentiem, lai S. Lapiņam atkal uzticētu darbu ar uzņēmuma akcionāriem un investoriem.

“Ļoti ceram, ka attiecību aktivizēšana ar investoriem un akcionāriem atkal palielinās uzticību uzņēmumam un mazinās tas negatīvās sekas, ko AS “Olainfarm” tēlam un reputācijai nodara divu mazākuma akcionāru uzbrūkošie izteikumi publiskajā telpā saistībā ar mantojuma dalīšanu.”

Trešdien, 3. oktobrī, S. Lapiņš vadīs virtuālo konferenci, kurā informēs par AS “Olainfarm” darbības rezultātiem otrajā ceturksnī un atbildēs uz dalībnieku jautājumiem. Lai pieteiktos dalībai vebinārā, iepriekš jāreģistrējas, izmantojot saiti:.

Virtuālā konferencē sāksies plkst.16.

S. Lapiņš ir studējis Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē un Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā.

Strādājis Pasaules Bankas misijā Baltijas valstīs, bijis SIA “Hansa Investment Latvia” analītiķis, SIA “Tallinna Pank Leasing Latvia” direktora vietnieks, AS “Nord/LB Latvija” Kredītresursu rehabilitācijas pārvaldes vadītājs, SIA “Forma Tres” finanšu direktors un SIA “Balartis” valdes priekšsēdētājs.

Kopš 2006. gada bijis AS “Olainfarm” valdes loceklis, līdzvadījis uzņēmuma finanšu departamentu, kā arī aktīvi iesaistījies attiecību veidošanā ar uzņēmuma akcionāriem un investoriem.

Saistītie raksti

AS „Olainfarm“ ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 45 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Kompānijas darbības pamatprincips ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei.

AS „Olainfarm“ produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 60 pasaules valstīm, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju.

LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
Galda spēles “Oligarhi” izveidē investēti vairāk nekā 10 000 eiro
5 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Vai kredītu apvienošana palīdz samazināt kredītu slogu?
7 stundas
LP
LDz preses dienests
Ekonomika
Transporta nozares jaunumi kaimiņvalstu medijos
8 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Ekonomika
Kosmētikas ražotāju “Dzintars” lūdz pasludināt par maksātnespējīgu
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Norvēģijā bruņots vīrietis ar zagtu ātrās palīdzības mašīnu notriecis vairākus gājējus
3 stundas
AG
Aleksejs Grigorjevs
Pasaulē
Aleksejs Grigorjevs: Krievu nācija ir slima
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Pie ceļa zīmes piesietā un pamestā kucēna saimniece ieradusies policijā
31 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Tiesībsargs nosauc, cik daudzi iztiek ar “absolūtas nabadzības līdzekļiem” 4
3 stundas